Інтелектуальні конкурси:

хроніка подій 2016-2017 навчального року

Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін

ІІ (районний) етап


призові місця посіло 37 учнів

І місце – 3 учні (російська мова, хімія, комп’ютерна графіка);
ІІ місце – 9 учнів (3 учні із зарубіжної літератури, 2 учні з
трудового навчання, по 1 учню з англійської мови, біології, фізики,
образотворчого мистецтва);
ІІІ місце – 25 учнів (по 4 учні з історії, математики, хімії, по 2
учні з української мови та літератури, зарубіжної літератури, російської
мови, біології, по 1 учню з англійської мови, правознавства, фізики,
трудового навчання, фізичної культури).

Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін
ІІІ (міський) етап


призові місця посіло 3 учнів

ІІІ місце з англійської мови (Актисенко Олена, 11-Б клас)
ІІІ місце з російської мови (Гришко Анна, 11-А клас)
ІІІ місце з правознавства (Шкапа Марина, 9-В клас)

Міжнародний   конкурс з української мови

імені Петра Яцика


ІІ (районний) етап
І місце
1. Стаднійчук Тимофій (4-А)
2. Денисюк Ірина (4-Г)
3. Попович Марія (7-Б)
4. Губанов Денис (8-А)

ІІ місце

1. Круценко Ярослав (4-Б)
2. Шевчук Діана (6-А)

ІІІ місце

1. Гасько Олександра (5-В)


ІІІ (міський) етап
ІІ місце

1. Попович Марія (7-Б)
2. Шевчук Діана (6-А)

ІІІ місце

1. Стаднійчук Тимофій (4-А)
2. Денисюк Ірина (4-Г)
3. Губанов Денис (8-А)

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»



Всеукраїнський етап (2-6- і класи)

сертифікати «Відмінний результат» – 5 учнів

сертифікати «Добрий результат» – 53 учні


Міжнародний етап (2-11- і класи)

сертифікати «Відмінний результат» – 17 учнів
сертифікати «Добрий результат» – 110 учнів

Міжнародний сертифікат IELTS з англійської мови


рівень В-2 – Гришко Володимир (11-А)
рівень С-1 – Гришко Анна (11-А)

alt

Міський конкурс з українознавства


ІІ (районний) етап
ІІ місце

1. Горобець Софія (10-А)
2. Танська Мирослава (11-А)


ІІІ місце

1. Юрчук Олексій (8-Г)
2. Шкапа Марина (9-В)
3. Крамаренко Андрій (10-А)
4. Шабранська Вікторія (11-А)


ІІІ (міський) етап
ІІ місце

1. Танська Мирослава (11-А)

ІІІ місце

1. Шабранська Вікторія (11-А)

Міський літературно-мистецький конкурс

«Березневі містерії»


Марченко Олександр (11-Б) посів у ньому ІІ місце

Математична олімпіада «Альбус»


ІІІ місце – 1 учень (Суанов Руслан, 5-А)
Лауреати – 7 учнів


V олімпіада з математики

Київського Національного університету імені Т. Шевченка

ІІІ місце Стаднійчук Тимофій (4-А)

Олімпіади МАУП

з психології

І місце – Рудник Катерина (11-А)
ІІ місце Гальченко Вікторія (11-Б)
ІІІ місце Мамчур Катерина (11-А)


з правознавства

ІІ місце – Шкапа Марина (9-В)

alt

Інтелектуальні конкурси:

хроніка подій 2015-2016 н.р.

alt

Міжнародний   конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

  •   ІІ (районний) етап конкурсу

І місце – 2 учні

ІІ місце – 1 учень

ІІІ місце – 2 учні

  •   ІІІ (міський) етап конкурсу

І місце – 1 учень

     ІІ місце – 2 учні

alt

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

міжнародний рівень (2-11 –ті кл.)

  • відмінний результат – 16 учнів
  • добрий  результат  –  104 учні

всеукраїнський рівень(2-6 –ті кл.)

  • відмінний результат – 6 учнів
  • добрий  результат  – 75 учнів
alt

Міський етап  Всеукраїнського конкурсу «Intel-Техно Україна-2016» Національного етапу Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF (International Science and Engineering Fair).

Учень 10-А класу Вікулов Андрій посів ІІІ місце в секції «Комп'ютерні науки»  та отримав почесні грамоти і подарунки від корпорації Intel
alt

Всеукраїнський конкурс

Учень 9-Б класу Коломієць Олександр отримав диплом ІІІ ступеня у номінації «Астрономія»
alt

Всеукраїнська гра «Puzzle - 201

регіональний  рівень

ІІ місце – 1 учень

alt

Cambrige English Language Assessment Pretesting

Учень 11-А класу Бучинський Тарас отримав міжнародний сертифікат мовного іспиту на рівень В-1
alt

Міський конкурс з українознавства

Учениці 10-А класу посіли призові місця у міському етапі конкурсу.

Танська Мирослава – 1 місце.

   Шабранська Вікторія – 2 місце.

alt

Інтелектуальні конкурси:

хроніка подій 2014-2015 н.р.

alt
  • Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

ІІ (районний) етап конкурсу

І місце – 2 учні

ІІ місце – 1 учні

ІІІ місце – 2 учні

  • ІІІ (міський) етап конкурсу

І місце – 1 учень

ІІІ місце – 1 учень

  • ІІІ (міський) етап конкурсу

ІІІ місце – 1 учень

alt
  • Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

міжнародний рівень (2-11 –ті кл.)

  • відмінний результат – 8 учень

  • добрий результат – 73 учнів

всеукраїнський рівень(2-6 –ті кл.)

  • відмінний результат – 8 учень

  • добрий результат – 61 учнів

alt
  • Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Intel-Техно Україна-2014» Національного етапу Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF (International Science and Engineering Fair).

Учень 9-В класу Вікулов Андрій посів ІІІ місце в секції «Комп'ютерні науки» з роботою на тему: «Оцінка площ сільськогосподарських культур на основі супутникових даних» та отримав почесні грамоти і подарунки від корпорації Intel, а також учень 11-А класу Супрун Богдан, який посів ІV місце з роботою на тему : «Оцінка ризиків затоплень на основі супутникових даних».

alt
  • Всеукраїнська гра «Puzzle - 201

регіональний рівень

І місце – 1 учень

ІІІ місце - 3 учні

alt
  • Cambrige English Language Assessment Pretesting

учениця 11-Б класу Бурилко Маріанна отримала міжнародний сертифікат мовного іспиту на рівень В-1


Інтелектуальні конкурси:

хроніка подій 2013-2014 н.р.

  • Міжнародний конкурс знавців української мови

  •  імені Петра Яцика (ІІ (районний) етап конкурсу)

І місце – 3 учні

ІІ місце – 2 учні

  • Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

міжнародний рівень (2-11 –ті кл.)

  • відмінний результат – 21 учень

  • добрий результат – 106 учнів

всеукраїнський рівень(2-6 –ті кл.)

  • відмінний результат – 12 учень

  • добрий результат – 63 учнів

  • Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Intel-Техно Україна-2014»

Національного етапу Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів

 Intel ISEF(International Science and Engineering Fair)

Учениця 11-А класу Петухова Анна посіла ІІ місце в секції “Комп'ютерні науки”

з роботою на тему: "Технологія оцінки збитків від посух"

та отримала почесні грамоти і подарунки від корпорації Intel

  • Всеукраїнська гра «Puzzle - 2014»

всеукраїнський рівень

ІІ місце – 3 учні

ІІІ місце - 3 учні

регіональний рівень

І місце – 1 учень

ІІ місце – 7 учнів

ІІІ місце - 4 учні

  • Cambrige English Language Assessment Pretesting

учениця 11-А класу Маслова Лариса отримала міжнародний сертифікат мовного іспиту на рівень В-1

Інтелектуальні конкурси: хроніка подій

      2012-2013 н.р.

  • Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика;

Пихалова Маргарита 4-А І місце.

Вчитель:Погребняк Ірина Вікторівна

  • Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

images_3

       Інтелектуальні конкурси: хроніка подій

      2011-2012 н.р.


IMG_0063fbnrhrhr
  • Всеукраїнська українознавча

гра "Соняшник"


_013
  • Міжнародна математична 

гра "Кенгуру".

_021_

_030n_pijnk_lpo

  • Всеукраїнський природничий інтерактивний конкурс "КОЛОСОК"!
_208_798_
  • Районний етап Київського міського конкурсу з усного рахунку

_035_
  • ІІІ (міський) етап

      Міжнародного мовно-

      літературного конкурсу

      імені Тараса Шевченка

Інтелектуальні

 конкурси:

хроніка подій

2010-2011 н.р.

exp

IMG_35597_

  • Серед учнів 4-11-их класів було 

проведено шкільний етап ІІ

Київського міського учнівського

конкурсу з усного рахунку.

Захищати честь школи на районному

етапі конкурсу будуть:

Коломієць Олесандр, учень 5-А класу,

Мартич Олександр, учень 10-А класу.

P516003369
  • Учні 3-10-х класів брали участь у

районному етапі Міського конкурсу

з усного рахунку, 2010-2011 н. р.

Результати районного етапу конкурсу:

І місце посів Коломієць Олександр,

учень 4-А класу;

ІІ місце – Мартич Олександр,

учень 9-В класу.

IMG_2973
  •    130 учнів 2-9-х класів брали участь

у Міжнародному математичному

конкурсі «Кенгуру».

За підсумками конкурсу

63 учні отримали сертифікати:

9 учнів показали відмінний результат,

54 - добрий, 2011.

IMG_201065987
  •   Команда юних інтелектуалів

"КЛІО" посіла

ІІІ місце  у Міському

інтелектуальному конкурсі

«Розумовський», 2011.


 
м. Київ
03187, вул. Академіка Заболотного, 6-А
+38(044) 522-39-44, +38(044) 522-39-32
e-mail: sch286@ukr.net
Підписатися на новини

0

Всі права захищено СЗШ №286 м. Київ 2013

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов