Вітаємо переможців

І (районного) та ІІ (міського) етапів  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України 2016/2017 навчального року

alt

alt

alt

alt

Вітаємо переможців ІІ (районного)

та ІІІ (міського) етапів

Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад 2016-2017 навчального року!!!

alt

alt

alt

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2015-2016 н.р. 

alt

alt

alt

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2014-2015 н.р. з навчальних предметів!!!

alt

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2013-2014 н.р. з навчальних предметів!!!

Вітаємо переможців шкільного етапу олімпіад!

20 жовтня 2013 року закінчився І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Визначені переможці, які представлятимуть школу на районному етапі.
Бажаємо успіхів!

alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt

alt

Всеукраїнські учнівські олімпіади

з базових дисциплін

Список учнів, які стали призерами ІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін

2012-2013 н. р.

№ 

п/п   

Прізвище, ім"я 

дитини 

Предмет Клас Місце Вчитель
1. Верба Олена Українська мова та література 7 ІІ

Комаренко Валентина Степанівна 

Комп"ютерна графіка 7 ІІ

Назарук Тетяна Миколаївна 

2. Мовчан Валентина Українська мова та література 8 ІІ

Комаренко Валентина Степанівна 

Історія 8 ІІІ

Березовенко Тетяна Борисівна 

Світова література 8 ІІІ

Гуцал Світлана Василівна 

Біологія 8 ІІІ

Сухенко Людмила Юріївна

3. Бурилко Маріанна Комп"ютерна графіка 9 ІІ

Литвин Ольга Василівна

Українська мова та література 9 ІІІ

Комаренко Валентина Степанівна

Біологія 9 ІІІ

Сухенко Людмила Юріївна

4. Петухова Анна Світова література 10 ІІ

Гуцал Світлана Василівна

Географія 10 ІІІ Гаркавченко Оксана Олександрівна
Хімія 10 ІІІ Чеберкус Ірина Володимирівна
5. Дишлєвой Сергій Українська мова та література 10 ІІІ Мартич Ганна Антонівна
Історія 10 ІІІ Березовенко Тетяна Борисівна
Географія 10 ІІІ Гаркавченко Оксана Олександрівна
6. Мартич Олександр Географія 11 І Гаркавченко Оксана Олександрівна
Українська мова та література 11 ІІ Мартич Ганна Антонівна
Світова література 11 ІІ Шерстюк Вікторія Анатоліївна
Історія 11 ІІІ Березовенко Тетяна Борисівна
7. Круценко Анастасія Географія 11 ІІ Гаркавченко Оксана Олександрівна
Економіка 11 ІІІ Гуляєва Людмила Петрівна
Світова література 11 ІІІ Шерстюк Вікторія Анатоліївна
8. Сєрих Юліана Українська мова та література 7 І Дубина Наталія Іванівна
9. Шабранська Вікторія Світова література 7 І Пішук Ольга Вікторівна
10. Актисенко Олена Світова література 7 ІІ Пішук Ольга Вікторівна
11. Горобець Софія Математика 6 ІІ Коломієць Сергій Дмитрович
12. Марченко Олександр Математика 7 ІІ Хоружа Ірина Олександрівна
13. Мороз Олександра Світова література 8 ІІ Гуцал Світлана Василівна
14. Когут Оксана Світова література 8 ІІ Гуцал Світлана Василівна
15. Шпак Софія Історія 9 ІІ Ковальчук Віктор Іванович
16. Супрун Богдан Світова література 9 ІІ Пішук Ольга Вікторівна
17. Ситник Олександр Трудове навчення 9 І Перехейда Валентина Петрівна
18. Маслова Лариса Англійська мова 10 ІІ Терещук Олена Дем"янівна
19. Кобильченко Дар"я Світова література 7 ІІІ Пішук Ольга Вікторівна
20. Гуляс Тетяна Світова література 8 ІІІ Гуцал Світлана Василівна
21. Бідюк Дарина Англійська мова 8 ІІІ Манзирєва Олена Леонтіївна
22. Дзюбенко Анастасія Обслуговуюча праця 8 ІІІ Власова Наталія Миколаївна
23. Запорожан Алла Обслуговуюча праця 9 ІІ Власова Наталія Миколаївна
24. Придибайло Вікторія Обслуговуюча праця 9 ІІ Власова Наталія Миколаївна
25. Копистко Ірина Обслуговуюча праця 9 ІІІ Власова Наталія Миколаївна
26. Кривошапова Марія Образотворче мистецтво 9 ІІІ Дем"яненко Лора Василівна
27. Шибецький Владислав Біологія 10 ІІІ Сухенко Людмила Юріївна
28. Кучер Кирило Біологія 8 ІІІ Сухенко Людмила Юріївна
29. Мунько Максим Біологія 10 ІІ Сухенко Людмила Юріївна
30. Волошко Єлизавета Фізика 10 ІІ Філатова Олена Юріївна
31. Мельничук Максим Фізика 10 ІІІ Філатова Олена Юріївна
32. Матвієнко Світлана Біологія 11 ІІІ Сухенко Людмила Юріївна
33. Ткаченко Марія Географія 11 ІІІ Гаркавченко Оксана Олександрівна
34. Скоропаденко Анастасія Світова література 11 ІІІ Шерстюк Вікторія Анатоліївна
35. Кобаса Олександр Комп"ютерна графіка 11 ІІІ Литвин Ольга Василівна
36. Джигіт Оксана Фізична культура 11 ІІІ Зелінський Владислав Володимирович

37. Петренко Сергій Фізична культура 11 ІІІ Зелінський Владислав Володимирович
alt

Всеукраїнські учнівські олімпіади

з базових дисциплін

Список учнів, які стали призерами ІІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін

2012-2013 н. р.

№ п/п Прізвище, ім"я учня Предмет Клас Місце Вчитель
1. Бурилко Маріанна Комп"ютерна графіка 9 ІІІ Литвин Ольга Василівна
2. Шпак Софія Історія 9 ІІІ Ковалбчук Віктор Іванович
Українознавство 9 ІІІ Ковальчук Віктор Іванович
3. Супрун Богдан Світова література 9 ІІІ Пішук Ольга Вікторівна
4. Мунько Максим Біологія 10 ІІІ Сухенко Людмила Юріївна
5. Маслова Лариса Англійська мова 10 ІІ Терещук Олена Дем"янівна
6 Мартич Олександр Історія 11 ІІ Березовенко Тетяна Борисівна
Географія 11 ІІІ Гаркавченко Оксана Олександрівна


x_14193c6a

Всеукраїнські учнівські олімпіади

з базових дисциплін

Список учнів, які стали призерами ІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін

2011-2012 н. р.

 №          п/п

Прізвище, ім'я дитини

Предмет

Клас

Місце

Вчитель

  1. 1.

Пихалов     Роман

Фізика

7-А

І

Філатова Олена              Юріївна

  1. 2.

Мигович Вероніка

Комп. графіка

8-А

І

Назарук Тетяна Миколаївна

  1. 3.

Мартич Олександр

Українська мова

10-А

І

Мартич Ганна Антонівна

  1. 4.

Мартич Олександр

Географія

10-А

І

Гаркавченко Оксана Олександрівна

  1. 5.

Юрченко Катерина

Комп. графіка

11-Б

І

Назарук Тетяна Миколаївна

  1. 6.

Аза         Катерина

Психологія

11-А

І

Мігаль Катерина Володимирівна

  1. 7.

Кобильченко Дар’я

Комп. графіка

6-Б

ІІ

Погребна Галина Вікторівна

  1. 8.

Шабранська Вікторія

Українська мова

6-Б

ІІ

Дубина Наталія Іванівана

  1. 9.

Мороз Олександра

Російська            мова

7-А

ІІ

Гуцал Світлана василівна

  1. 10.

Когут             Оксана

Російська            мова

7-А

ІІ

Гуцал Світлана василівна

  1. 11.

Григоряк Максим

Російська            мова

7-А

ІІ

Гуцал Світлана василівна

  1. 12.

Павлигін    Андрій

Хімія

8-В

ІІ

Плотнікова Раїса Прокофіївна

  1. 13.

Маслова         Лариса

Англійська мова

9-Б

ІІ

Зєнцева Катерина Олександрівна

  1. 14.

Лук'яньонок Анастасія

Обслуговуюча праця

9-В

ІІ

Власова Наталія Миколаївна

  1. 15.

Нестеренко Світлана

Біологія

10-Б

ІІ

Сухенко Людмила Юріївна

  1. 16.

Томашевська Єлизавета

Психологія

11-А

ІІ

Мігаль Катерина Володимирівна

  1. 17.

Поспєєва       Юлія

Історія   України

11-А

ІІ

Березовенко Тетяна Борисівна

  1. 18.

Верба    Олена

Українська мова

6-А

ІІІ

Дубина Наталія                Іванівна

  1. 19.

Шабранська Вікторія

Історія             України

6-Б

ІІІ

Бондар Тетяна Миколаївна

  1. 20.

Марченко Олександр

Математика

6-В

ІІІ

Курач Алла Олександрівна

  1. 21.

Марченко Олександр

Комп. графіка

6-В

ІІІ

Погребна Галина Вікторівна

  1. 22.

Оксимець Вікторія

Комп. графіка

7-В

ІІІ

Погребна Галина Вікторівна

  1. 23.

Мовчан Валентина

Українська мова

7-В

ІІІ

Комаренко Валентина Степанівна

  1. 24.

Мороз Олександра

Світова література

7-А

ІІІ

Гуцал Світлана Василівна

  1. 25.

Трофімова    Діана

Російська мова

7-В

ІІІ

Гуцал Світлана Василівна

  1. 26.

Кириченко Олексій

Світова література

8-А

ІІІ

Пішук Ольга                Вікторівна

  1. 27.

Ситник Олександр

Трудове навчання

8-А

ІІІ

Перехейда Валентина Петрівна

  1. 28.

Сметанін                Іван

Хімія

8-В

ІІІ

Плотнікова Раїса Прокофіївна

  1. 29.

Сметанін    Іван

Фізика

8-В

ІІІ

Нечитайла Алла Володимирівна

  1. 30.

Кручененко Віталій

Комп. графіка

8-Г

ІІІ

Назарук Тетяна Миколаївна

  1. 31.

Войтенко Віталіна

Біологія

8-В

ІІІ

Чуба Олена Володимирівна

  1. 32.

Петухова    Анна

Правознавство

9-А

ІІІ

Бельченко Олена Сергіївна

  1. 33.

Мутницька Василина

Світова література

9-А

ІІІ

Гуцал Світлана Василівна

  1. 34.

Бєляєва Єлизавета

Українська мова

9-В

ІІІ

Бернацька Людмила Мирославівна

  1. 35.

Мартич Олександр

Історія             України

10-А

ІІІ

Березовенко Тетяна Борисівна

  1. 36.

Коваленко Дмитро

Англійська мова

10-А

ІІІ

Терещук Олена Дем'янівна

  1. 37.

Кобаса Олександр

Комп. графіка

10-Б

ІІІ

Погребна Галина Вікторівна

  1. 38.

Виноградова Таїсія 

Психологія

11-В

ІІІ

Мігаль Катерина Володимирівна

  1. 39.

Шалена Людмила

Світова література

11-А

ІІІ

Пішук Ольга  Вікторівна

      Всеукраїнські учнівські олімпіади      

   з базових дисциплін     

          Список учнів, які стали призерами ІІ етапу    

                   Всеукраїнських учнівських   олімпіад            

з базових дисциплін 

                       2010 - 2011 н. р.       

Stydy

п/п

Прізвище, ім'я дитини

Предмет

Клас

Місце

Вчитель

1

Ляшенко Євген

Сходинки     до інф-ки

2-А

І

Кириченко Валентина Миколаївна

2

Горобець  Софія

Сходинки     до інф-ки

4-А

І

Кириченко   Валентина Миколаївна

3

Москаленко Дмитро

Сходинки     до інф-ки

5-В

І

Погрібна Галина Вікторівна

4

Марченко Олександр

Сходинки     до інф-ки

5-В

І

Погрібна Галина Вікторівна

5

Пихалов Роман

Сходинки     до інф-ки

6-А

І

Назарук Тетяна Миколаївна

6

Юрченко Катерина

Комп. графіка

10-Б

І

Назарук Тетяна Миколаївна

7

Войтенко Віталіна

Світова література

7-В

І

Пішук Ольга     Вікторівна

8

Кириченко Олексій

Світова література

7-А

І

Пішук Ольга     Вікторівна

9

Мартич Олександр

Історія України

9-В

І

Березовенко Тетяна Борисівна

10

Сюй  Мань

Сходинки     до інф-ки

2-Г

ІІ

Лічінакі Валентина Василівна

11

Шкапа Марина

Сходинки     до інф-ки

3-В

ІІ

Лічінакі Валентина Василівна

12

Журавель Святослав

Сходинки     до інф-ки

3-В

ІІ

Лічінакі Валентина Василівна

13

Рижов Ігор

Сходинки     до інф-ки

3-В

ІІ

Лічінакі Валентина Василівна

14

Марченко Оксана

Сходинки     до інф-ки

3-Б

ІІ

Лічінакі Валентина Василівна

15

Дишлюк     Руслан

Сходинки     до інф-ки

4-Б

ІІ

Лічінакі Валентина Василівна

16

Погребний Дмитро

Сходинки     до інф-ки

4-Б

ІІ

Лічінакі Валентина Василівна

17

Гусар Анастасія

Сходинки     до інф-ки

4-В

ІІ

Лічінакі Валентина Василівна

18

Коломієць Олександр

Сходинки     до інф-ки

4-А

ІІ

Кириченко   Валентина Миколаївна

19

Вікулов    Андрій

Сходинки     до інф-ки

5-В

ІІ

Кириченко   Валентина Миколаївна

20

Гречаний Ярослав

Сходинки     до інф-ки

6-А

ІІ

Кириченко   Валентина Миколаївна

21

Мороз Олександра

Сходинки     до інф-ки

6-Б

ІІ

Погрібна Галина Вікторівна

22

Круценко Анастасія

Правознавство

9-В

ІІ

Бельченко Олена Сергіївна

23

Круценко Анастасія

Історія України

9-В

ІІ

Березовенко Тетяна Борисівна

24

Подолян Каріне

Історія України

10-А

ІІ

Березовенко Тетяна Борисівна

25

Осипенко Анна

Світова література

7-В

ІІ

Пішук Ольга     Вікторівна

26

Оксимець Вікторія

Українська мова

6-В

ІІ

Бернацька Людмила Мирославівна

27

Мартич Олександр

Українська мова

9-В

ІІ

Мартич Ганна Антонівна

28

Когут Оксана

Математика

6-А

ІІ

Панченко Людмила Григорівна

29

Махно Тетяна

Комп. графіка

7-А

ІІ

Кириченко   Валентина Миколаївна

30

Артюхова  Дар’я

Комп. графіка

11-А

ІІ

Назарук Тетяна Миколаївна

31

Романенко Роман

Технічна     праця

9-Г

ІІ

Перехейда Валентина Петрівна

32

Воронков Михайло

Сходинки     до інф-ки

2-А

ІІІ

Назарук Тетяна Миколаївна

33

Мокрієв  Богдан

Сходинки     до інф-ки

2-А

ІІІ

Кириченко   Валентина Миколаївна

34

Журавель

Святослав

Сходинки     до інф-ки

3-А

ІІІ

Лічінакі Валентина Василівна

35

Валова  Аліна

Сходинки     до інф-ки

3-Б

ІІІ

Лічінакі Валентина Василівна

36

Денисюк  Дмитро

Сходинки     до інф-ки

3-А

ІІІ

Лічінакі Валентина Василівна

37

Яценко Олександр

Сходинки     до інф-ки

4-А

ІІІ

Кириченко   Валентина Миколаївна

38

Крамаренко Андрій

Сходинки     до інф-ки

4-В

ІІІ

Кириченко   Валентина Миколаївна

39

Оксимець Вікторія

Сходинки     до інф-ки

5-В

ІІІ

Погрібна Галина Вікторівна

40

Кобаса Олександр

Комп. графіка

9-Б

ІІІ

Кириченко   Валентина Миколаївна

41

Подолян Каріне

Правознавство

10-А

ІІІ

Гаращенко Людмила Петрівна

42

Осипенко       Анна

Українська мова

7-В

ІІІ

Дубина Наталія     Іванівна

43

Бурилко Маріанна

Українська мова

7-А

ІІІ

Комаренко Валентина Степанівна

44

Васюхіна       Дар’я

Українська мова

8-Б

ІІІ

Ковальова Олена Станіславівна

45

Бурилко Маріанна

Світова Література

7-А

ІІІ

Пішук Ольга       Вікторівна

46

Мунько Максим

Світова Література

8-В

ІІІ

Гуцал Світлана Василівна

47

Подолян Каріне

Географія

10-А

ІІІ

Гаркавченко Оксана Олександрівна

48

Подолян Каріне

Економіка

10-А

ІІІ

Гаркавченко Оксана Олександрівна

49

Нестеренко Світлана

Біологія

9-Б

ІІІ

Сухенко Людмила Юріївна

50

Бурилко Маріанна

Математика

7-А

ІІІ

Белінська Надія Олександрівна

51

Перегінка Максим

Хімія

8-А

ІІІ

Плотнікова Раїса Прокофіївна

52

Чікаловець Дмитро

Хімія

9-В

ІІІ

Радіонова Тетяна Іванівна

53

Подолян Каріне

Хімія

10-А

ІІІ

Плотнікова Раїса Прокофіївна

54

Пихалов  Роман

Історія України

6-А

ІІІ

Березовенко Тетяна Борисівна

55

Фостенко Олена

Історія України

6-Г

ІІІ

Березовенко Тетяна Борисівна

56

Лук'яньонок Анастасія

Обслуговуюча праця

8-В

ІІІ

Власова Наталія Миколаївна


 
м. Київ
03187, вул. Академіка Заболотного, 6-А
+38(044) 522-39-44, +38(044) 522-39-32
e-mail: sch286@ukr.net
Підписатися на новини

0

Всі права захищено СЗШ №286 м. Київ 2013

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов