УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ГОЛОСІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ  КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ШКОЛА  І-ІІІ СТУПЕНІВ  №286  МІСТА КИЄВА

НАКАЗ

09 червня 2016 року                                                                           №  205

Про вибуття учнів

Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу ( пункт 8),  затвердженого наказом Міносвіти і науки України 14.07.2015. №762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України  30.07.2015  №924/27369, рішення педагогічної ради школи від 09.06.2016  протокол №7,

НАКАЗУЮ:

1. 1.Вважати такими, що вибули зі школи як учні, які не мають результатів річного оцінювання та державної підсумкової атестації у зв’язку із невідвідуванням школи протягом 2015/2016 навчального року  та за відсутності будь-яких відомостей щодо місця їх проживання чи перебування їхніх батьків: Шевчук  Ольгу Віталіївну, ученицю 7-Г класу, та Сочнєва Юрія Олексійовича, учня 9-В класу.
  2. 2.Секретарю Стрельченко О.М. забезпечити зберігання особових справ та медичних карт цих учнів у архіві школи.
  3. 3.Рішення педагогічної ради та даний наказ оприлюднити на офіційному веб-сайті школи.

2. Відповідальність за виконання цього наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Радіонову Т.І.

Директор                                            Л.Марченко

Радіонова 522-39-44

709_

До уваги майбутніх випускників школи!

20 найперспективніших професій наступного                  десятиліття:

_9-987_
  • продавець;
  • ІТ - фахівець;
  • інженер з автоматизації виробництва;
687_
  • маркетолог;
__9
  • інженер комунального обслуговування;
798_
  • агроінженер;
___698_
  • технолог з виробництва і переробки харчової продукції;
___09_
  • нано-інженер;
_1605342 _08034876

Поради батькам випускників

Як зорієнтувати дитину у виборі майбутньої  професії

-       Вибір професії вашої дитини - не хвилинна справа, він може виявитися найважчим вибором у вашому з нею житті.

-       Подумайте разом, чим би хотілося займатися саме вашій дитині. Обов'язково подумайте над тим, як здійснити її мрію.

-       Поговоріть з дитиною аби вона не намагалася вступити туди, куди вступають її друзі. Наголосіть на тому, що вона знайде собі нових друзів, тим більше що вони займатимуться тим, що їм цікаве.

-       Спонукайте дитину довідуватися якомога більше про ту професію, яку хоче обрати. Якщо це можливо, побувайте в тому місці, де, як вона припускає, їй доведеться працювати згодом; поговоріть з людьми, які вже займаються цією справою.

-       Нехай ваша дитина усвідомить, що рішення не може бути категоричним і що у будь-який час в її житті можуть статися зміни.

-       Порадьте їй протестуватися у шкільного психолога. Тести можуть допомогти обрати правильний професійний напрямок.

-       Не піддайтеся почуттю страху - цей нормальний стан, з яким мають справу усі люди перед вибором.

-       Іноді корисно розпочинати свою кар'єру з практики, а не з теорії. Наприклад, багато видатних лікарів починали працювати медсестрами або медбратами.

-       Звертайте особливу увагу дитини на ті предмети, які потрібні для вступу у обраний учбовий заклад.

-       Не відкладайте на завтра те, про що можна дізнатися сьогодні. Намагайтеся дізнатися про все: як вступають, як вчаться, як влаштовуються працювати після закінчення навчання. Діліться здобутою інформацією один з одним. Це допоможе скласти уявлення про те, що робити далі і покращить ваше спілкування з дитиною.

-       Спонукайте дитину брати участь в позакласних заходах - це допоможе їй навчитися спілкуванню і правильній поведінці в колективі.