Четвер, 02 липня 2020, 14:18

alt

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Станом на 02 липня 2020 року відповідно до поданих документів батьками рекомендовано до зарахування у 1-ші класи:

alt

ВІЛЬНІ  МІСЦЯ ВІДСУТНІ!!!

 
Четвер, 02 липня 2020, 00:00

Наявність вільних місць у школі станом на 02 липня 2020 року

alt

 
Вівторок, 30 червня 2020, 17:22

Шановні батьки!

Доводимо до вашого відома, що учнівські квитки старого зразку (паперові) будуть діяти до 01.01.2021р.(новина на сайті КМДА)

«Пасажири, що мають право пільгового проїзду в громадському транспорті, зможуть користуватися проїзними посвідченнями старого зразка до кінця року. Таким чином, учні київських шкіл зможуть користуватися паперовими учнівськими посвідченнями до моменту видачі нових. Студенти столичних закладів вищої освіти матимуть можливість оформити транспортну картку Kyiv Smart Card із пільговими поїздками. А пільгові категорії пасажирів, що мають право безкоштовного проїзду, проте незареєстровані у Києві, зможуть скористатися своїм правом у звичному режимі. Це передбачено розпорядженням КМДА № 931 щодо внесення змін до порядку введення в дослідну експлуатацію автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті Києва незалежно від форм власності.

Київська міська державна адміністрація заявила про готовність відтермінувати до 1 січня 2021 року запровадження єдиного електронного квитка на проїзд у міському громадському транспорті, щоб дати можливість уряду розробити зміни до законодавства щодо надання пільг на проїзд пільговим категоріям громадян. А громадянам, які мають пільги, – можливість безкоштовно користуватися громадським транспортом».

alt

 
П'ятниця, 29 травня 2020, 00:00
alt alt

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!
Доводимо до вашого відома, що відповідно до наказу Департаменту освіти і науки «Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2020 році» від 27.05.2020 №86, прийом документі до 1-х класів буде розпочато 01 червня 2020 року.

УВАГА!!! Запис на прийом документів, який був проведений батьками у березні 2020 року, є дійсним. Перенесення дат дивіться внизу оголошення.

Попередній запис на прийом документів до 1-х класів (для тих, хто не записався на прийом до карантину) буде розпочато

01 червня 2020 року з 10.00 за тел. 522-39-31.

Право на першочергове зарахування мають діти:

  1. місце проживання яких на території обслуговування школи підтверджене,
  2. є рідними братами та/або сестрами дітей, які вже є учнями школи,
  3. є дітьми працівників школи.

Територія обслуговування школи: вул. Заболотного, 28 – 122, пр-т Глушкова, 9-Є


Прийом документів буде проводитись з 01 червня по 01 липня 2020 року відповідно графіка:
Вівторок: 13:30-18:30
Четвер: 13:30-18:30

УВАГА!!! Просимо батьків мати з собою паспорт.

Нагадуємо, що для зарахування дитини до школи батьки мають подати необхідні документи:
- заяву одного з батьків на ім'я директора школи
(можна написати вдома, зразок за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/1ubBsFSBmaAFer9Y_YAzORGLxxromNX2c/view?usp=drivesdk);

та інформаційний додаток до заяви (можна написати вдома, зразок за посиланням: 

https://drive.google.com/file/d/1ZGU_GTzq2DRVcIvzIy4E8EF4gjdEL5Qn/view?usp=sharing)

-  свідоцтво про народження дитини ( оригінал) та його копію (після завірення копії оригінал повертається батькам);

- довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного обстеження ф.№086-1/о (оригінал), де у наявності штамп та кругла печатка лікувального закладу та особиста печатка лікаря, зафіксовано результати огляду дитини лікарями-спеціалістами, вказано гостроту зору, групу здоров'я та групу з фізичної культури, а також є висновок лікаря-педіатра про можливість дитини відвідувати заклад загальної середньої освіти;

- документ, що може підтверджувати місце реєстрації (проживання) дитини (одного з її батьків) – копія і оригінал.

УВАГА!!!!  На прийомі обов’язкові індивідуальні засоби захисту (маски та рукавички).

Для підтвердження інформації про місце проживання дитини надається один з таких документів (за вибором особи, яка подає заяву): https://drive.google.com/open?id=19xEn_bxPVWQnFqUg4Nfveno9TJxJXFKo

ПЕРЕНЕСЕННЯ ДНІВ ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ з квітня 2020 року

alt

УВАГА!!! Якщо Ви вже записалися на прийом документів ще до карантину, час прийому з вами буде уточнено по вказаному вами телефону

або ви можете це зробити самостійно по телефону 044-522-39-31. 
Четвер, 28 травня 2020, 19:08

Останній дзвоник – це завжди особливе свято, а зараз тим більш…
Закінчився навчальний рік, який був тридцятим в історії школи, і став найкоротшим за навчанням у школі і з найдовшим карантином!
Традиційно навчальний рік ми закінчуємо у дружньому колі нашої шкільної родини, яке дає нам усім відчуття нашої єдності і сили, а значить і впевненості… І навіть зараз, коли не маємо можливості, ми все рівно відчуваємо потиск рук друзів, однокласників, вчителів, відчуваємо тепло усмішок навколо і те, що ми, за будь-яких обставин, є частиною великої родини школи 286…
У цей день ми щиро бажаємо нашим дорослим дітям – учням 11-х класів – сміливо рухатися до своєї мрії. МИ ВІРИМО У ВАШУ ЩАСЛИВУ ЗІРКУ І В ВАС!!! ЗМІНЮЙТЕ ЦЕЙ СВІТ НА КРАЩЕ!!!
Ви завжди будете частиною нашої шкільної родини…
Для дев'ятикласників – це своєрідний рубіж, коли потрібно зробити важливий вибір подальшої життєвої траєкторії… Ви бажаємо щиро вам успіхів!
Стрімко закінчився рік для першокласників, вони, дякуючи підтримці свої вчителів і батьків, справилися з усіма завданнями і стали впевненими школярами…
Дуже непросто було усім нам останні місяці, коли ми дистанційно здобували знання і працювали на відстані. Це потребувало неабиякої самоорганізації, самодисципліни і терпіння. Але це було б неможливо, якби не професіоналізм, гнучкість і мудрість наших вчителів. Дорогі наші! Саме ви організовували процес, паралельно посилено опановуючи технології і навчаючись самі, підбадьорювали, надихали, встановлювали порядок, а головне, знаходили усім слова підтримки тоді, коли самі над усе її потребували… Ви – справжні супергерої, які заслуговують за щиру подяку і захоплення!
Окремі слова подяки хочеться сказати нашим батькам… Ви – справжні наші партнери, ми разом з вами справилися з найскладнішими задачами і ще раз переконалися і довели самі собі, що справжня наша суперсила - в єдності і взаємопідтримці…
І тепер ви і ми заслужено отримуємо довго чеканні ЛІТНІ КАНІКУЛИ!!!! Адже тим, хто підтримує, надихає і окрилює також потрібен відпочинок!
ЗІ СВЯТОМ УСІХ!!! БУДЬТЕ ЗДОРОВІ І ЗДІЙСНЕННЯ БАЖАНЬ!!!
ДЗВЕНИ НАШ ШКІЛЬНИЙ ДЗВІНОК!!!

ВІДЕОПРИВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА:  https://www.facebook.com/378611199169945/videos/1176160626081630/

ВІДЕОВІТАННЯ ВІД ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ: https://youtu.be/4FbAzwOKuXc


 
Субота, 23 травня 2020, 00:00

alt

ДО УВАГИ УЧНІВ ТА ЇХНІХ БАТЬКІВ!

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, з метою запобігання поширення вірусної інфекції, з 12 березня 2020 року і до закінчення карантину навчання ми проводимо дистанційно.

Освітній процес організовано відповідно до розкладу уроків.

Розклад відео конференцій для учнів:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/14_UpRpBx_uhWcNlbQsEGeVWWos7hrGWOUcwKlqkZng8/edit?usp=sharing

Завдання для спільної та самостійної роботи учнів  2-11-х класів, а також облік навчальних досягнень,  розміщені у ваших особистих кабінетах на ресурсі ЕЛЕКТРОННИЙ ЩОДЕННИК: https://atoms.com.ua/ , на якому ви усі, без виключень,   зареєстровані  і маєте доступ.

МИ ПРАЦЮЄМО І РОЗВИВАЄМОСЯ – РАЗОМ!!!

ВИКОНУЄМО ЗАВДАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНО!

ПРОЯВЛЯЄМО СВОЮ САМОСТІЙНІСТЬ І ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!!!!

НАМ УСІМ НЕПРОСТО, АЛЕ РАЗОМ МИ ОСВОЄМО НОВИЙ ПРОСТІР І ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС ПО-НОВОМУ. ВПЕВНЕНІ, ЩО МИ  УСПІШНО ПРОЙДЕМО ЦЕЙ НЕПРОСТИЙ ЧАС І З ВІРОЮ В СВОЇ СИЛИ ТА З ВЕЛИЧЕЗНОЮ РАДІСТЮ ЗУСТРІНЕМОСЯ ЗНОВУ У НАШІЙ ВЕЛИКІЙ ШКІЛЬНІЙ РОДИНІ!!!

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!!! МИЙТЕ РУКИ!!!

УСІМ ТЕМПЕРАТУРИ 36,6!!!!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

м. Київ
03187, вул. Академіка Заболотного, 6-А
+38(044) 522-39-44, +38(044) 522-39-32
e-mail: sch286@ukr.net
Підписатися на новини

0

Всі права захищено СЗШ №286 м. Київ 2013

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов