П'ятниця, 22 січня 2021, 19:37
Вітаємо усіх з Днем Соборності України.
З днем злуки, днем єдності. З днем, який відіграє дуже важливу роль в історії нашої країни.
Будьмо єдиними, сильними, мужніми та незламними.

Середа, 20 січня 2021, 08:49

Інформація про проведення онлайн-уроків для учнів 1-4-х класів

18-22 січня:https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_7HuAKKaigRZ5qx2bSBWd1a2RjTcWE8nazsQUWqTPgw/edit?usp=sharing

П'ятниця, 08 січня 2021, 16:46

Інформація про проведення онлайн-уроків для учнів 5-11-х класів

18-22 січня: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1zRSutBkLNgQExQOGfcByjaCXUytKFDppL05_r5LUD7U/edit?usp=sharing

П'ятниця, 08 січня 2021, 16:30
До уваги учнів та їхніх батьків!
У період з 08 до 25 січня 2021 року школа буде працювати у дистанційному форматі. Об’єднавши наші зусилля і діючи чітко, а головне разом, ми з вами злагодженорозпочнемо освітній процес у ІІ семестрі і організовано будемо працювати протягом цього часу.
РЕЖИМ РОБОТИ ШКОЛИ
у період обмежувальних протиепідемічних заходів
з 08 до 25 січня 2021 року
відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) №194 від 15.12.2020
- з 25.12.2020 по 10.01.2021 – зимові канікули
- 11 січня 2021 року – початок навчальних занять у ІІ семестрі
-Уроки будуть проводитися згідно з чинним розкладом, як у І семестрі. Перші уроки під час дистанційного навчання у 1-11-х класах розпочинатимуться о 9.30 і далі будуть проводитися згідно затвердженого розкладу.
-Вчителі самостійно визначають режим проведення окремих навчальних занять (синхронний – у режимі реального часу або асинхронний – у зручний для учнів та вчителя час). При цьому не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою школи, організовується у синхронному режимі – онлайн (решта занять в асинхронному режимі). Урок з використанням технологій дистанційного навчання триватиме не більше 30 хвилин.
-Усі навчальні матеріали, завдання до уроків, посилання на відео-уроки надаються учням на освітньому ресурсі «Єдина школа» (для 1-4-х класів) та на освітній платформі Google ClassRoom (для 5-11-х класів), до яких усі учні за допомогою класних керівників попередньо вже підключені. Усі інструкції щодо формату проведення уроку, завдання для самостійної роботи та терміни їх виконання будуть надаватися вчителями.
-Інформація про проведення онлайн-уроків для учнів 1-11-х класів кожного наступного навчального тижня буде знаходитися у Google-таблиці, яка розміщується на сайті школи та на сторінці школи у Facebook.
-Облік навчальних досягнень учнів проводиться через ресурс Електронний щоденник, доступ до якого мають усі діти і батьки учнів.

-Практичні психологи будуть проводити (за потреби) індивідуальні та групові консультації для батьків учнів. Звернення до практичного психолога через сторінку у Facebook https://www.facebook.com/elena.shpundra(Шпундра О.В.) або через електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .education (Васильєва Н.В.)

-Визначити електронну пошту школи: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та месенджер на офіційній сторінці школи у Facebook каналами для зв’язку учасників освітнього процесу з адміністрацією школи.
Дорогі діти! Пам’ятайте, що період дистанційного навчання – це не канікули, тому виконуйте завдання щодня і не відкладайте їх на потім.
Бажаємо усім доброго здоров’я!
Ми віримо, що скоро усі разом зустрінемося у нашій школі!

Неділя, 27 грудня 2020, 00:00
Новорічні свята для дітлахів – це завжди очікування дива, а ще… обов’язково подарунки!
Подарунки для дітей пільгових категорій надійшли від Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, депутата Київради Вадима Іванченка
та благодійників.
Щира подяка вам за це і вітання з прийдешніми святами!
Але новорічні свята у нашій школі – це ще і традиції! П’ять років поспіль новорічні святкування розпочиналися із зустрічі з вчителями-пенсіонерами, які, не дивлячись на те, що вже не працюють у школі, але залишаються частиною родини 286-ої. У цей день багато усмішок, радості зустрічі, обійми, сліз радості і щему, обов’язково великий новорічний концерт і подарунки…
Цей рік вніс певні корективи в закінчення року, але незмінними є наші традиції вшанування праці наших вчителів-пенсіонерів і вітання для них! Ми дуже вдячні депутату Київради Вадиму Іванченку, який незмінно щороку допомагає підтримувати шкільні традиції і передає подарунки до свята вчителям!
З прийдешніми святами! Здоров’я, божого захисту і благополуччя у ваші родини!

Четвер, 24 грудня 2020, 00:00

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ МАН

Раді повідомити результати районного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.
Усі три наших представники у п’яти секціях стали переможцями!!!
Щиро вітаємо:
- Гасько Олександру, ученицю 9-В класу, та її керівників Комаренко Валентину Степанівну з І місцем у секції української мови;
- Кротову Тетяну, ученицю 10-Б класу, та її керівників Дубину Наталію Іванівну та Пішук Ольгу Вікторівну з І місцями у секції української літератури та у секції зарубіжної літератури ;
- Стаднійчука Тимофія, учня 8-А класу, та його керівників Пішук Ольгу Вікторівну та Литвин Ольгу Василівну з І місцями у секції мистецтвознавства та у секції комп’ютерних наук.
Пишаємося вами!
Щиро бажаємо всім здоров’я і таких же досягнень на міському етапі!

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>