П'ятниця, 15 лютого 2019, 11:53

До уваги батьків учнів 1-11-х класів!!!
21 лютого вчителі-предметники проводять індивідуальні консультації для батьків з 17.00 до 20.00.
До вашої уваги локації цих консультацій..
Чекаємо на вас!

Вівторок, 12 лютого 2019, 19:23

ЗНО-2019

З 5 лютого розпочалася реєстрація на ЗНО. Триватиме реєстрація до 25 березня 2019 року. Подробиці на сайті КРЦОЯО: https://kievtest.org.ua

16 та 23 березня 2019 року буде проведене пробне ЗНО.

Графік проведення основної сесії ЗНО-2019

21 травня – математика
23 травня – українська мова і література
27 травня – іспанська мова
27 травня – німецька мова
27 травня – французька мова
28 травня – англійська мова
30 травня – фізика
04 червня – історія України
06 червня – біологія
11 червня – географія
13 червня – хімія

БАЖАЄМО ВАМ УСПІХІВ, ВИПУСКНИКИ!

Вівторок, 05 лютого 2019, 00:00

5 лютого - День безпечного Інтернету

У цей день і ми долучилися до Всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг і провели урок на тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» серед дітей 7-11 класів. Діти з задоволенням включалися в бесіду. Ця тема #STOP_SEXтинг близька для сучасного покоління і потребує якомога більшого висвітлення не лише серед учнів 7-11 класів, а серед батьків та молодших дітей.

Питання діти ставили різні: Як визначити, що спілкуєшся з дорослою людиною? Яким чином визначити наміри співбесідника під час спілкування в соціальних мережах? Кому ж тоді довіряти, якщо навіть у друзях не можна бути певним( а чи справжні то друзі)? Яким саме чином кіберполіція відслідковує онлайн-злочини? - та багато інших запитань.

Отож, Інтернет - не лише засіб для навчання, самовдосконалення, знайомств з цікавими людьми та розваг але, нажаль, і величезна прихована небезпека!

Вівторок, 05 лютого 2019, 00:00

Кібер-булінг його різновиди та шляхи подолання

Сьогодні, у День безпечного Інтернету, для учнів 8-9-х класів також було проведено тренінг на тему "Кібер-булінг його різновиди та шляхи подолання".

Вчитель інформатики Литвин Ольга Василівна та педагог- організатор Белінська Надія Олександрівна розповіли дітям про види кібер-булінгу, наслідки таких неправомірних дій та шляхи вирішення проблеми. Учні з захопленням виконували вправи, ставили запитання, висловлювали свої думки та пропозиції. Інформація для усіх була не просто корисною, але й повчальною.
По закінченню тренінгу більшість дітей виявило бажання вподальшому вдосконалювати свої знання та способи захисту від кібер-булінгу та інших прихованих загроз Інтернету.

Будьте обачними! Бережіть свою онлайн-репутацію!

Середа, 30 січня 2019, 08:32

Пам`яті Героїв Крут

29 січня Україна вшановує пам`ять Героїв Крут - юних захисників національної державності 1918 року. Учні нашої школи активно долучаються до проведення таких заходів - створюють  плакати, відвідують лекції. А на варті нашої історичної пам"яті наразі стоять теперішні Герої, з якими учні 7-А, 8-А, 8-Б, 9-А, 10-А та 11-Б класів знайомились 23 січня під час тематичного уроку.

Дякуємо нашому випускнику Роману Гавриленку за організацію заходу і особлива подяка нашому гостю - голові ВГО "Сокіл" Юрію Черкашину за змістовну та емоційну лекцію!

Неділя, 27 січня 2019, 15:37

День безпечного Інтернету 2019 в Україні

Початок: 05.02.2019 о 00:05
Закінчення: 05.02.2019 о 23:55
Адреса: Україна, Україна
Місце: Національний комітет
Дня безпечного Інтернету в Україні

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

Для того, щоб бути в курсі того, як цей день відзначається в світі та Україні слідкуйте за хештегами  #SID2019 та  #SaferInternetDay, #ДеньБезпечногоІнтернету у соціальних мережах.

Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні запрошує долучитися до спільного проведення цього дня у вашій родині, закладі освіти, місті, організації, країні, світі:

• Завантажуйте Ключові повідомлення до Дня безпечного Інтернету 2019;
  • Реєструйте свою підтримку та отримуйте відкритий цифровий бейдж «Організатор_ка заходу до Дня безпечного Інтернету 2019» за посиланням: https://bit.ly/2OAHJXB;
  • Проводьте зустрічі, обговорення, тренінги, форуми, конференції, родинні наради, класні години, батьківські збори, прес-конференції, квести із безпеки онлайн;
  • Повідомляйте про свої події у соціальних мережах, використовуючи хештеги #SID2019 або #SaferInternetDay#ДеньБезпечногоІнтернету;
  • Створіть свою обіцянку щодо безпечного користування Інтернетом для 2019 року та беріть участь у #saferinternetchallenge

Дізнайтеся більше про День безпечного Інтернету на www.saferinternetday.org, включаючи інформацію про заходи в Україні.

День безпечного Інтернету в Україні у Фейсбуці.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>