П'ятниця, 01 грудня 2017, 08:27

Інформація про покращення матеріально-технічної бази

школи І-ІІІ ступенів №286 за рахунок бюджету м.Києва 

станом на 01.12.2017 р.

Інформацію можна переглянути за посиланням:

https://drive.google.com/open?id=1yPl1KjP_neCLov1HF_PoP7nNquGEjLBA


 
Вівторок, 28 листопада 2017, 10:06

ПРО ВІДКРИТІСТЬ І ДОВІРУ

Школа – це простір розвитку, а значить простір, який базується на відкритості, довірі і спільній відповідальності усіх, хто до неї причетний.

Як і чим живе школа? Якою є вона сьогодні? Над чим працює? Як розвивається? Як реалізуються плани? Що планується на майбутнє?

Про все це ви можете дізнатися на сайті школи:

http://school286.org.ua/news/511-2017-09-05-09-27-44.html

http://school286.org.ua/home.html

 

та Освітній карті Києва:

https://osvita-map.monitoring.in.ua/

    Зміцнення МТБ:

https://drive.google.com/open?id=0B9LtkHK6d2_aR1ZsV3AzNS1tc1FiQ3k0ZzlvUzBmRE1sY3Qw

alt

 
Вівторок, 21 листопада 2017, 00:00

АДАПТАЦІЯ УЧНІВ 5-х КЛАСІВ

Чи легко вчорашньому  учневі початкової школи пристосуватися до умов навчання у середній школі? Які труднощі чекають його на цьому шляху? Чи потребує він допомоги?  Хто може її надати: учителі, батьки, класний керівник, психолог? Яким ми, дорослі, хочемо бачити учня 5-го класу? Яким він бачить себе сам? На ці непрості питання спробували дати відповідь учасники круглого столу «Стан адаптації учнів 5-х класів до умов навчання у середній школі», який відбувся 16 листопада.

Байдужих до цієї проблеми не було, тому розмова вийшла конкретна і відверта. Учасники «круглого столу» прийшли до висновку, що, в основному, адаптація відбулася успішно. З учнями, які переживали труднощі протягом адаптаційного періоду, продовжить роботу соціально-психологічна служба. Усі присутні висловили думку про те, що у своєму бажанні полегшити учням 5-х класів  процес становлення у середній школі, мають об'єднати свої зусилля, стати справжніми партнерами учительський колектив і батьківська громада, бо мета у нас одна: сформувати у дитини такі цінності, такі сильні сторони характеру, щоб вони допомогли їй стати успішною особистістю.

alt alt


 
Четвер, 16 листопада 2017, 14:11

ЗНАЙОМСТВО З КНЕУ

15 листопада у наших старшокласників відбулося знайомство з спеціальністю "Менеджмент" факультету управління персоналом, соціології та психології Київського Національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Щиро дякуємо декану цього факультету Цимбалюк Світлані Олексіївні за організацію та змістовну інформацію: діти дізналися про роботу мененджера персоналу, а також про корпоративну культуру організації, кар"єрне зростання, про те, як створити власний бізнес.

alt alt
alt alt


 
Четвер, 16 листопада 2017, 14:10

ЗАСІДАННЯ РАДИ ШКОЛИ

14 листопада відбулося засідання Ради школи, де обговорювалася тема "Шкільна форма - якою їй бути?" і були затверджені вимоги до зовнішнього вигляду учнів школи.

Протягом останнього місяця ця тема активно обговорювалася шкільною спільнотою, було проведено анкетування серед учнів, батьків та вчителів.

І, як результат, більшість висловили думку про діловий стиль у шкільному одязі. Кожен клас може створювати свій стиль шкільного одягу, який єднає учнів класу і виділяє їхню спільноту серед інших (цікавим є приклад колективів 5-А та 1-А класів).

Шкільний одяг - це спосіб сказати про себе, не промовляючи при цьому ні слова.

alt alt
alt alt 
Четвер, 16 листопада 2017, 00:00

ЗАХИСТ РОБІТ МАН

 

Вірте в себе! Вірте в свої здібності!

Без скромної, але розумної впевненості

у своїх силах, ви не зможете бути

успішним чи щасливим. 

Норман Вінсент Піл

 

14 листопада відбувся шкільний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук учнів-членів НУТ «Мудра Сова». Роботи 18 юних науковців представлені яскравою палітрою тем у  7 секціях: «Історія України», «Літературна творчість», «Зарубіжна література», «Українська література», «Лісознавство та агрономія», «Прикладна математика» та «Алгебра і початки аналізу».  Для багатьох доповідачів це був перший досвід публічного виступу. Та більшість старшокласників справилися із хвилюванням і достойно представили перед учнівською та вчительською спільнотою свої наукові дослідження. Незабаром вони представлятимуть нашу школу на районному етапі конкурсу.

Бажаємо їм подальших перемог!

alt alt
alt alt
alt alt
alt


 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

м. Київ
03187, вул. Академіка Заболотного, 6-А
+38(044) 522-39-44, +38(044) 522-39-32
e-mail: sch286@ukr.net
Підписатися на новини

0

Всі права захищено СЗШ №286 м. Київ 2013

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов