Вівторок, 17 жовтня 2017, 11:56

30 вересня стартувало голосування за проекти Громадського бюджету, яке буде тривати до 30 жовтня 2017 року. 
Просимо підтримати п'ять громадських проектів, реалізація яких покращить наше місто і наш Голосіївський район. 
НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ! ГОЛОСУЙТЕ!!!
https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/20
https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/38
https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/52
https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/63
https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/73
https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/600
Ви можете проголосувати за 5 проектів!
ЗМІНЮЄМО НАШЕ МІСТО РАЗОМ!!!

alt alt

alt

 
Середа, 11 жовтня 2017, 13:36

ТИЖДЕНЬ ІСТОРІЇ: ЕКСКУРСІЯ У МУЗЕЙ

9 жовтня учні 11-х класів відвідали Національний музей історії України в Другій світовій війні. Візит відбувся у рамках тижня історії. Під час екскурсії учні мали змогу не лише ознайомитись з експозиційними залами музею, а й  прослухати лекцію "Наш край у роки Другої світової війни".

Перший день предметного тижня пройшов емоційно та результативно. 

alt alt
alt alt
alt alt
alt alt


 
Середа, 11 жовтня 2017, 00:00

Сьогодні у школі відбувся цікавий конкурс "Маленькі козачата" для учнів 3-4-х класів. Вісім команд юних козаків змагалися у спритності, розумі, ерудованості, показували свої акторські та творчі здібності. Діти - майбутнє України і її гордість. Конкурс був надзвичайно цікавим, веселим та повчальним. 
Усіх вітаємо з прийдешнім святом - Днем захисника України! Бажаємо мирного неба над головою і рідної вільної квітучої землі під ногами. Вітаємо наших захисників, які стояли і стоять на захисті України, вітаємо з цим святом тих, хто підтримує захисників словом, коштами, думками, молитвою, вітаємо матерів України, які виростили і виховують справжніх патріотів, вітаємо наших лікарів, які рятують наших захисників, вітаємо дітей України, які є достойними спадкоємцями слави мужніх козаків.
СЛАВА ТОБІ, СЛАВНИЙ НАРОДЕ УКРАЇНИ!!!! МИРУ І ПРОЦВІТАННЯ УКРАЇНІ!

alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt


 
Вівторок, 03 жовтня 2017, 12:03

КЛУБ ЦІКАВИХ ЗУСТРІЧЕЙ:

ПОЕТЕСА НАТАЛІЯ ШИДЕНКО

26 вересня у Клубі цікавих зустрічей відбулася презентація збірки "Феям не читати" молодої поетеси Наталії Шиденко https://m.facebook.com/natali.shydenko .

Звучала чудова поезія, було багато запитань і історій. http://www.academy.ssu.gov.ua/ua/news/Kolektiv-Naconalno-akadem-SBU-vta-ukrancv-z-26-oyu-rchniceyu-Nezalezhnost.htm

Чудові враження від зустрічі.
Наша країна багата на талановиту молодь!

alt alt
alt alt


 
П'ятниця, 29 вересня 2017, 11:18

ПАМ'ЯТЬ БАБИНОГО ЯРУ

...Великий боже, ми з твоєї згоди
Проходимо дорогу в Бабин Яр,
Де смертю ти поєднуєш народи,
Щоб зберегти життя й свободи дар...

Дмитро Павличко

Стародавній Київ багато чим вражає своїх гостей. І однією з його "візитівок" є кручі й численні яри на правому березі сивого Дніпра. У місті багато ярів, але найбільш відомим з них є Бабин Яр. Навколо крутих глинистих схилів Бабиного Яру тривалий час були пустища та дикі чагарники. До Великої Вітчизняної війни це була малонаселена північна околиця Києва. На початку 1940-х років було прийнято рішення про влаштування тут лижної бази, побудувати яку не судилося… Сімдесят п’ять років тому така мирна сьогодні територія стала місцем одного із найвідоміших злочинів Голокосту. За два дні наприкінці вересня 1941 року майже 34 000 євреїв було вбито в урвищі посеред букової місцевості, який колись називали "Швейцарією Києва", а до кінця німецької окупації Києва, в Бабиному Яру втратили життя понад 100 000 людей. Точні цифри загиблих залишаються невідомими.

Вже стало сумною традицією 29-30 вересня вшановувати пам’ять загиблих в Бабиному Яру. Напередодні учні 8–А класу разом з класним керівником побували на території цього меморіалу. Сьогодні Бабин Яр є парком, який пропонує місцевим мешканцям захист від літньої спеки та свіже повітря. Але кожен пам’ятний знак (а таких вже немало встановлено тут) нагадує про тяжкі моменти історії. І допоки існує Київ, існуватиме і пам’ять про трагедію Бабиного Яру.

alt alt
alt alt
alt alt
alt alt


 
Середа, 27 вересня 2017, 10:11

До уваги батьків!

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України №1045 від 09.12.2015 р. та наказу управління освіти Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації № 320 від 15 вересня 2017 року  «Про  проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнів загальноосвітніх навчальних закладів району» у жовтні 2017 року та травні 2018 року у школі учні основної групи з фізичної культури віком 10-18 років проходитимуть щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення.

Тести і нормативи для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України затверджені наказом Міністерства молоді та спорту України від 15.12.2016 р. № 4665. Вони включають перевірку швидкості, сили ніг і витривалості, силу рук, м’язів тулуба, спритності, гнучкості.

До щорічного оцінювання допускаються особи, які пройшли медичне обстеження, за результатами якого віднесені до основної медичної групи.

Оцінювання фізичної підготовленості буде проводитися вчителями фізичної культури нашої школи.

alt alt
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

м. Київ
03187, вул. Академіка Заболотного, 6-А
+38(044) 522-39-44, +38(044) 522-39-32
e-mail: sch286@ukr.net
Підписатися на новини

0

Всі права захищено СЗШ №286 м. Київ 2013

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов