Субота, 03 жовтня 2020, 00:00

День Вчителя

Хто такий учитель? Для когось вчитель – це приклад для наслідування, для когось - людина, що є провідником у такий загадковий світ знань, а для когось – уособлення підтримки і натхнення.
Сьогоднішній день присвячений тим людям, які щодня дарують нам частинку себе, передаючи свої знання і життєвий досвід. Тим людям, які «гризуть граніт науки» разом з нами. Тим, хто іноді може посварити, але тільки з тією метою, щоб зробити нас кращими і довершеними. Сьогоднішнє свято – день вчителя. Але це не просто професійне свято – це день, коли ми висловлюємо вдячність нашим педагогам за той величезний вклад, що вони роблять в наше життя.
Немає чіткого визначення професії «вчитель». Адже вчитель це і психолог, і диктор, і оратор, і художник, і організатор, і просто той, хто допоможе тобі у будь якому випадку. Саме вчитель дає нам отой квиток у майбутнє, і завдяки йому ми набуваємо важливі навички, які в подальшому стануть незамінними. Скільки терпіння і сил він витрачає на те, що зробити з недбалих і неслухняних дітей розумних і вдячних особистостей.
І сьогодні ми просто хочемо сказати вам величезне дякую за те, що любите нас незважаючи ні на що. За те, що присвячуєте себе цій непростій роботі, присвячуєте себе учням. Дякуємо за увагу до кожного, за вашу теплу посмішку, за вашу мудрість, щирість і оптимізм. Ви – найкращі люди в нашому житті і ми завжди будемо із теплотою згадувати ваші уроки і настанови!

П'ятниця, 02 жовтня 2020, 00:00

День народження школи

1 жовтня наша школа святкувала день народження!! Нам вже 31 рік !!!!!
І вся шкільна родина сьогодні вдягнулась в одяг синього кольору, який є нашим корпоративним кольором!
Чому саме синій ? А тому що це колір спокою і умиротворення!
Чому саме в нашій школі? А тому що у нас панує спокій та злагода!
З дем народження люба школо!!!!!!!
alt altalt

П'ятниця, 02 жовтня 2020, 00:00

Зоряний Олімп 2020

Традиційно у нашій шкільній родині вшановуються учні-переможці Всеукраїнських предметних олімпіад і інтелектуальних конкурсів, їхні вчителі.
Формат свята був змінений і дати перенесені, але цінності залишилися незмінними і друзі школи, як завжди, з нами!
Щиро радіємо перемогам наших дітей, але найбільшою їхнім здобутком є їхня перемога над власними страхами і невпевненістю, та, як результат, сходження на вершину успіху.
Хай, діти, кожного вершини будуть вищими і перемоги черговими! Віримо у ваші можливості!
Дякуючи такому врожайному на перемоги навчальному року, наша школа вже вчетверте отримала почесну відзнаку ЛІДЕР РОКУ серед закладів освіти Голосіївського району міста Києва.
Щира наша подяка нашим друзям і незмінним спонсорам нашого традиційного свята Інтернет-провайдеру ПАВУТИНА
Павутина Телеком
і особисто директору АРУТЮНЯНУ ОЛЕКСАНДРУ за підтримку талановитої молоді!

Вівторок, 29 вересня 2020, 12:28

День Смайлика

Щороку наша школа відзначає досить незвичайне свято!
День народження Смайлика!
Коридори, класи і навіть учительська переповнюються жовтенькими смайликами різного віку, які дарують цілий день один одному щирі посмішки і чудовий настрій!

Батьки, дітки, вчителі посміхайтесь життю кожного дня і воно обов'язково посміхнеться вам у відповідь!!!

Неділя, 13 вересня 2020, 16:52
Шановні батьки!
З 14 вересня у м.Києві діє помаранчевий рівень епідемілогічної небезпеки.
Наші спільні і злагоджені дії - запорука безпечних умов навчання і роботи.
БЕРЕЖІМО СЕБЕ і ТИХ, ХТО ПОРУЧ!
МИЄМО РУКИ і БУДЬМО ЗДОРОВИМИ!

Неділя, 13 вересня 2020, 16:47
До Дня фізичної культури та спорту відбувся матч з футболу між командами нашої школи та школи 269 за Суперкубок ОСН "Теремки-1».
Дякуємо, хлопці, за красиву і чесну гру! Ви - найкращі і для нас ви - переможці!

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>