Понеділок, 15 жовтня 2018, 16:21

Козацькі розваги

І для сміху, й для добра є у нас чудова гра.

Показати хочем нині,як у нашій Україні

Веселились козаки – наші прадіди й діди.

Помірятись силою, відчути командний дух, повболівати від душі та повеселитись – саме для цього зібрались у спортивному залі напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва

учні 3-4-х класів. Свято «Козацькі розваги» проводили для своїх учнів учителі фізичної культури.

Було багато різних цікавих змагань: маленькі козачата виявляли козацьку спритність, намагалися зіштовхнути суперника з умовного коня, стрибали «жабкою», створювали колективний малюнок козацького коня… Байдужих у залі не було: щиро вболівали за своїх козаків дівчатка-козачки та класні керівники. Суворими, але справедливими були судді. Згідно їх рішення, І місце у 3-Б та 4-Б класів, ІІ місце у 3-А, 3-Г та 4-Г класів, ІІІ місце посіли 3-В, 4-А, 4-В класи. але головним героєм на святі був незламний козацький дух!

Тож не буде переводу українському народу,

доки із глибин сторіч долина козацький клич.

Щира подяка учителям фізичної культури Вербицькій Т.І., Литовченко О.В., Потапчуку П.С. за свято, подароване усім присутнім.

altalt alt

Неділя, 07 жовтня 2018, 00:00

Вітання зі святом!

Учителем не кожен може бути,

Не кожне серце вміє говорить...

Учитель лише той, хто вміє чути,

Окрилити, навчити і любить.

5 жовтня в чепурненькій актовій залі, зібралась уся наша шкільна родина, щоб вшанувати працю наших любих вчителів, людей, які присвятили своє життя найскладнішій і найпрекраснішій справі – вихованню юних українців. Цей день у нас був не звичайним а у стилі ретро. Всі хто полюбляє моду різних епох мали змогу відчути себе справжніми стилягами. Також протягом перерв у вестибюлі вся шкільна родина любувалась чудовою виставкою осінніх поробок та фото-виставкою «Найкумедніше фото».

5 жовтня – ще один чудовий день в колі дружньої шкільної родини №286! Посміхайтесь ! Даруйте всім тепло своєї душі!

Як сяють посмішки чарівні,

То зразу легше всім стає.

Тоді в роботі всі активні,

Тоді у всіх натхнення є!

Вівторок, 02 жовтня 2018, 17:22
День  народження  школи
28 вересня наша люба школа відсвяткувала свій 29-ий день народження.
Цікаво, як же він проходив у цьому році?
Найперше, у школі проходила акція "Одягнись у синє, наш корпоративний колір". Ми почали поповнювати Книгу рекордів школи. Дуже приємно, що прийшло аж 900 діток та вчителів у синьому, щоб встановити наш власний шкільний рекорд.
Шкільний вестибюль прикрашали у цей день виставки конкурсних "найкумедніших фото" учнів та художніх робіт талановитих Миколайчука Андрія та Медвідь Анастасії, учнів 6-Б класу.
На  перервах у вестибюлі працювала комірка фотографа.
Також був проведений квест "Як добре ти знаєш свою школу?", де всі бажаючі мали змогу взяти участь.10-Б клас здобув перемогу та отримав солодку винагороду на святковому концерті.
Найголовніше! Учні нашої школи знов спробували себе у ролі вчителів та адміністрації; відчули на собі справжню відповідальність за школу і справу. Будемо сподіватись, що багатьом це допомогло визначитись з майбутньою професією.
Святковий день завершив чудовий концерт!
Отож, день народження школи ми відзначили дуже дружньо та вдало.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, НАША ЛЮБА ШКОЛО!!!!!
ПРОЦВІТАННЯ ТОБІ І РАДОСТЕЙ!!!
altalt alt

Понеділок, 01 жовтня 2018, 12:10

Ранкові зустрічі

Як приємно, прийшовши вранці до школи,відчути тепло долоньок однокласників, самому подарувати посмішку другові, поділитися враженнями від дня, що минув і очікувати цікавих відкриттів від дня прийдешнього! Атмосферою доброзичливості, радості, готовності до пізнання незвіданого сповнені ранкові зустрічі першокласників. І хоч дітлахам непросто адаптуватися до навчання у школі, ми впевнені, що мине не так багато часу і наші першачки стануть справжніми учнями.

Понеділок, 01 жовтня 2018, 12:08

«Школа героїв»

У рамках соціального проекту «Школа героїв» організовано зустріч учнів 8,9-х класів з представниками різних професій.
24 вересня 2018 року учні спілкувалися з підприємцем Андрієм Пушкарем, засновником Школи героїв. Діти дізналися, як можна почати власну справу, як працювати у команді та знаходити однодумців, про можливості та власний потенціал.
Подібні зустрічі продовжуватимуться.
Дякуємо Андрію за розповіді про професію менеджера, за цікаву форму роботи та за віру в кожного учня.

Вівторок, 25 вересня 2018, 13:21

Установчі збори

20 вересня відбулися установчі збори Наукового учнівського товариства "Мудра Сова". У цьому навчальному році ми раді були вітати нових учасників нашої спільноти.
Президент НУТ "Мудра Сова" Анастасія Макарченко, учениця 11-Б класу, склала свої повноваження, підвівши підсумок діяльності наукового товариства за 2017-2018 н.р. та побажавши успіхів всім у 2018-2019 н.р.
На засіданні було обрано нового президента наукового учнівського товариства. Ним став учень 9-В класу Вернидуб Вадим, його заступниками стали Герман Аліса (8-Г) та Бурдук Анна (9-В).

Бажаємо у новому навчальному році усім творчого натхнення та високих результатів! Вперед до перемог!

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>