П'ятниця, 15 вересня 2017, 00:00

КОНЦЕРТ У ВІЙСЬКОВОМУ ШПИТАЛІ

Вже 3 рік поспіль наша шкільна родина відвідує з чудовим концертом Головний військовий клінічний госпіталь, щоб поділитися  теплом родинного затишку та висловити найщиріші слова подяки бійцям за мужність, підтримати їх у складний період.
15 вересня 2017 року видався сонячний і по-осінньому теплий день  група учнів школи радувала бійців, які знаходяться на лікуванні у шпиталі, їх рідних та медичний персонал своїми щирими виступами.

Дівчата й хлопці з Народного художнього ансамблю танцю "Вербиченька" одягнені в гарні українські костюми захоплювали глядачів своїми запальними танцями... Учні декламувати поезію українських поетів, читали і власні зворушливі рядки про незалежність та вільну нашу Батьківщину.

Після концерту учні завітали у палати до тяжкопоранених бійців, щоб передати щире "дякую" від усієї шкільної родини та пригостити їх власноруч випеченими смаколиками.

У нашій школі ростуть небайдужі діти

і справжні патріоти своєї країни!