Четвер, 21 грудня 2017, 10:05

19 грудня - День Cвятого Миколая

У цей день традиційно відбувається зустріч нашої родини з вчителями-пенсіонерами, які уже не працюють у школі, але назавжди вписали свою сторінку у її історію. Такі зустрічі завжди наповнені особливою енергетикою і радістю.
Щорічно у цей день проходить новорічний концерт зі щирими виступами дітей - дебютантами і бувалими юними артистами.
Були подарунки і щирі побажання гарного нового року, здоровя і добробуту, миру і злагоди у наші домівки і нашу країну.
Ми дякуємо за підтримку і подарунки Благодійному фонду Ігоря Лисова "Рідне місто моє" та депутату Київради Вадиму Іванченку.
У нашій родині не тільки з радістю приймать подарунки, але і вміють самі їх робити. Під час концерту школа передала зібрані подаруночки для дітей, які перебувають зараз у зоні військових дій. Дякуємо капелану ЗСУ Бевзу Вячеславу за допомогу у переправці дарів за призначенням.

Усіх зі святом!
І ДАВАЙТЕ РОБИТИ ЦЕЙ СВІТ КРАЩИМ, АДЖЕ ЦЕ ТАК ПРОСТО!
ЛИШЕ ПОЧНИ ІЗ СЕБЕ!!!!