Четвер, 28 грудня 2017, 00:00

Все життя – це експеримент. Чим більше експериментів ти робиш – тим краще.
Ральф Велдоу Емерсон

Наша школа завжди відкрита до змін і пошуків. Упродовж 2013 - 2017 рр. відбувалася реалізація експериментальної програми «Розкриття та розвиток потенціалу особистості в умовах шкільного середовища як інструмент індивідуалізації, соціалізації та професіоналізації старшокласників» під науковим керівництвом доктора психологічних наук, професора,завідувача кафедри управління Київського університету імені Бориса Грінченка Валерія Міляєва .
На завершення цього проекту 27.12.2017 року відбулося засідання педагогічної ради на тему «Модель випускника як творця власного життя». На ньому науковий керівник Міляєва В. Р. та практичний психолог Калюжна І. П. познайомили колектив з результатами експерименту, директор школи Марченко Л. Ю., вчителі Мартич Г. А., Панченко Л. Г. поділилися з колегами враженнями щодо експерименту, завідувач відділу психологічних досліджень НДЛ культури лідерства та доцент кафедри практичної психології Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка Лебідь Н. К. провела з вчителями тренінг з визначення власних цілей. Завершилась педрада притчею, яка показала, що найкращим плодом праці вчителя може стати учень, котрий слідуючи настановам свого наставника генерує нові ідеї та сам стає для нього вчителем.