Середа, 17 січня 2018, 00:00

Вибір професії до душі

Вибір професії до душі-складне і відповідальне завдання. Наші старшокласники закінчують школу і тепер мають визначитися щодо свого професійного шляху. Недостатньо бути поінформованим про світ професій, знати свої здібності та можливості, а важливо, як показує практика, відвідати виші, побачити їхню матеріальну базу, поспілкуватися з викладачами та взагалі відчути атмосферу навчального закладу…
16 січня учні 10-11-х класів з соціальним педагогом Дем’яненко Л.В. відвідали Київський Національний університет культури і мистецтва. Приємно відмітити, що зустрічали нас на дуже високому рівні. Спочатку відбулася зустріч з ректором М. Поплавським, який звернувся до учнів з промовою: «У житті проблем не існує, а є задачі, а ваша головна задача - стати успішними, багатими і популярними…». Після зустрічі нам показали та розповіли про роботу практично всіх факультетіві, які є в університеті.
Ми відвідали факультет журналістики і міжнародних відносин, факультет кіно і телебачення, факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, факультет режисури і шоу-бізнесу, факультет дизайну та реклами, факультет економіки, права і інформаційних технологій. 
Інформація була доступною, цікавою, а головне, корисною.
Ми не тільки дізналися про роботу університету, а ще і отримали масу задоволення від організації нашого прийому.

Дякуємо адміністрації університету та сподіваємось на подальшу співпрацю.

alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt


 
м. Київ
03187, вул. Академіка Заболотного, 6-А
+38(044) 522-39-44, +38(044) 522-39-32
e-mail: sch286@ukr.net
Підписатися на новини

0

Всі права захищено СЗШ №286 м. Київ 2013

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов