Субота, 19 травня 2018, 00:00

Зоряний Олімп

Армія може захистити нас сьогодні. Економіка може нагодувати нас завтра. Але тільки освіта зробить нас сильними післязавтра. С.Вакарчук

18 травня відбулося свято "Зоряний Олімп", яке вже стало доброю традицією нашої школи. На святі вшановували учнів - переможців районних і міських інтелектуальних конкурсів, а також їхніх вчителів, які готували і підтримували. Звучали слова подяки і шани.

На святі були присутні давні друзі нашої школи - Oleksandr Arutiunian та Вадим Марценко, які звернулися до присутніх з вітаннями та нагородили наших переможців цінними подарунками.

Особливі слова вдячності ми висловлюємо компанії Павутина Network / www.pautina.ua на чолі з Олександром Арутюняном, яка є спонсором нашого свята протягом багатьох років.

БАЖАЄМО НАШИМ УЧНЯМ НОВИХ ВЕРШИН І ЩЕ ВИЩИХ ОЛІМПІВ!!!!
ВИ - НАДІЯ КРАЇНИ І ГОРДІСТЬ ШКОЛИ!!!