Четвер, 17 травня 2018, 00:00

ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК

У нашій школі завжди значна увага приділяється фізичному вихованню. Учні відвідують більше десятка спортивних секцій, беруть участь у різних спортивних змаганнях. Деякі з них є членами збірних команд міста та України. Спартакіада школи проводиться з першого року існування школи. А переможці нагороджуються під час проведення олімпійського уроку в кінці навчального року.

Проведення олімпійських уроків було започатковано ще у 2011 році. На них нашими гостями були переможці та призери олімпійських ігор, відомі спортсмени.

16 травня на такому уроці побував призер Олімпіади 2012 року у Лондоні борець з вільної боротьби – Андрійцев Валерій, який розповів про свій шлях у спорті та плани на майбутнє, поділився секретами своїх успіхів під час участі у змаганнях та побажав учням школи досягнень у спорті. На закінчення Валерій вручив грамоти переможцям Спартакіади школи  та надав усім бажаючим автографи на згадку про олімпійський урок.