Четвер, 16 серпня 2018, 00:00

ЛІТО – це не лише відпочинок….

Багато хто вважає, що літо то лише відпочинок! Та школярі нашої школи довели протилежне.

З 6 по 13 серпня у Міжнародному науково-дослідному комплексі MANLAB.CAMP працювала літня природнича школа МАН, у якій брали участь учні нашої школи разом із вчителем фізики та астрономії Філатовою Оленою Юріївною. Окрім фізики, астрономії та біології, учні поглиблено вивчали інформаційні технології, розвивали критичне і креативне мислення та «прокачували» свою наукову англійську, відвідували заняття із тематикою на перетині різних природничих наук.

Найцікавішою частиною школи стало виконання учнями шести наукових проектів та захист їх англійською мовою. Над проектами дівчата і хлопці працювали у командах – «наукових інститутах». Досліджували, зокрема, периферійний зір людини та сприйняття кольору; перехід механічної енергії в теплову та поглинання й випромінювання енергії поверхнями різних кольорів; умови освітленості земної поверхні в різні пори року і танення кометних ядер на прикладі льодових кульок.

12 серпня на захист проектів завітав радник Генерального директора ЮНЕСКО Жан-Поль Жуст Нґоме Абьяґа, він з великим інтересом сприйняв дослідження МАНівців та відзначив, що його оточують «brilliant minds». Після завершення захисту представник ЮНЕСКО та президент Малої академії наук України, академік НАН України Станіслав Довгий поспілкувалися з педагогами на теми розвитку наукової освіти в Україні і світі. А школярам почесні гості щиро побажали успіхів і перемог на шляху до науки. У тому, що ці побажання здійсняться, впевнені і вчителі, і самі «розумні голови» – юні учасники літньої школи.

У планах на новий навчальний рік – цікаві відкриття та участь у різноманітних наукових заходах для юних дослідників.

Запрошуємо до нашої команди нових розумників та розумниць!

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=a3C7SKPR-FY