Понеділок, 27 серпня 2018, 11:33

Милосердя замість квітів...

Дорога шкільна родино! Час стрімко летить, наближаючи ту неповторну мить вересня, коли ми усі, об’єднавшись у коло, вкотре відчуємо свою причетність до великої і дружної спільноти, ім'я якій – школа №286.
Любі діти, школа скучила за вами, вона чекає на своїх розумників і розумниць, мрійників, фантазерів і навіть бешкетників. Бо школа лише тоді є справжньою школою, коли її наповнюють дитячі голоси.
Свято з нагоди Дня знань відбудеться 3 вересня . І вже кілька років поспіль у цей день ми проводимо акцію «Милосердя замість квітів». Просимо усіх членів нашої шкільної родини приєднатися до акції і цього року. Зібрані кошти будуть передані учителю хореографії Романенко Ользі Олександрівні, півторарічний синочок якої тяжко захворів і потребує негайної допомоги.
Згадаймо, як часто ми відгукувались на чужу біду, доводячи, що милосердя для нас – не пустий звук.
Давайте поділимось теплом свого серця ще раз, бо тільки людина, що здатна відчути біль іншого, як власний, є по-справжньому багата душею.

Тож відкриймо наші серця для МИЛОСЕРДЯ!