Вівторок, 02 жовтня 2018, 17:22
День  народження  школи
28 вересня наша люба школа відсвяткувала свій 29-ий день народження.
Цікаво, як же він проходив у цьому році?
Найперше, у школі проходила акція "Одягнись у синє, наш корпоративний колір". Ми почали поповнювати Книгу рекордів школи. Дуже приємно, що прийшло аж 900 діток та вчителів у синьому, щоб встановити наш власний шкільний рекорд.
Шкільний вестибюль прикрашали у цей день виставки конкурсних "найкумедніших фото" учнів та художніх робіт талановитих Миколайчука Андрія та Медвідь Анастасії, учнів 6-Б класу.
На  перервах у вестибюлі працювала комірка фотографа.
Також був проведений квест "Як добре ти знаєш свою школу?", де всі бажаючі мали змогу взяти участь.10-Б клас здобув перемогу та отримав солодку винагороду на святковому концерті.
Найголовніше! Учні нашої школи знов спробували себе у ролі вчителів та адміністрації; відчули на собі справжню відповідальність за школу і справу. Будемо сподіватись, що багатьом це допомогло визначитись з майбутньою професією.
Святковий день завершив чудовий концерт!
Отож, день народження школи ми відзначили дуже дружньо та вдало.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, НАША ЛЮБА ШКОЛО!!!!!
ПРОЦВІТАННЯ ТОБІ І РАДОСТЕЙ!!!
altalt alt