Понеділок, 15 жовтня 2018, 16:21

Kозацькі розваги

І для сміху, й для добра є у нас чудова гра.

Показати хочем нині,як у нашій Україні

Веселились козаки – наші прадіди й діди.

Помірятись силою, відчути командний дух, повболівати від душі та повеселитись – саме для цього зібрались у спортивному залі напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва

учні 3-4-х класів. Свято «Козацькі розваги» проводили для своїх учнів учителі фізичної культури.

Було багато різних цікавих змагань: маленькі козачата виявляли козацьку спритність, намагалися зіштовхнути суперника з умовного коня, стрибали «жабкою», створювали колективний малюнок козацького коня… Байдужих у залі не було: щиро вболівали за своїх козаків дівчатка-козачки та класні керівники. Суворими, але справедливими були судді. Згідно їх рішення, І місце у 3-Б та 4-Б класів, ІІ місце у 3-А, 3-Г та 4-Г класів, ІІІ місце посіли 3-В, 4-А, 4-В класи. але головним героєм на святі був незламний козацький дух!

Тож не буде переводу українському народу,

доки із глибин сторіч долина козацький клич.

Щира подяка учителям фізичної культури Вербицькій Т.І., Литовченко О.В., Потапчуку П.С. за свято, подароване усім присутнім.

altalt alt