Понеділок, 22 жовтня 2018, 11:27

ТИЖДЕНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ

Мабуть, не знайдеться жодної людини, яка б не милувалася неймовірними картинами природи, створених чарівним пензлем Осені. Але іноді настрій можуть зіпсувати неприємні знахідки: покинуті пляшки з-під напоїв, недбало викинуті обгортки, що валяються під ногами, поліетиленові пакети, які вітер здійняв в повітря.

Хто ж повинен дбати про чистоту природи? Прибиральники? Двірники?

Та ні! Кожен з нас відповідає за свій рідний дім «екологію».

Тому з 16 по 20 жовтня у нашій школі пройшов тиждень екологічної безпеки. Впродовж цього часу учні ділилися своїми знаннями на екологічних конференціях, готували тематичні стіннівки, фотовиставку та усний журнал, грали в екологічні ігри, переглядали екологічні ролики та відеосюжети, малювали малюнки. Шестикласники висадили на шкільному подвір’ї крокуси, щоб ці квіти навесні могли тішити нас своєю ніжною красою.

У п’ятницю 19 жовтня вестибюль школи перетворився на виставковий майданчик. Тут пройшла виставка поробок з вторинної сировини «Друге життя», на якій учні продемонстрували свої цікаві креативні вироби.

Уся шкільна родина впродовж тижня брала участь у акції «Чисте подвір’я», яка завершилася у суботу великою осінньою толокою.

«Зараз у нас є тільки одна планета, і ми повинні працювати разом, щоб захистити її», сказав Стівен Хокінг. Пам’ятаймо про це!

alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt
alt alt
alt alt
alt alt


 
м. Київ
03187, вул. Академіка Заболотного, 6-А
+38(044) 522-39-44, +38(044) 522-39-32
e-mail: sch286@ukr.net
Підписатися на новини

0

Всі права захищено СЗШ №286 м. Київ 2013

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов