Понеділок, 22 жовтня 2018, 11:27

ТИЖДЕНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ

Мабуть, не знайдеться жодної людини, яка б не милувалася неймовірними картинами природи, створених чарівним пензлем Осені. Але іноді настрій можуть зіпсувати неприємні знахідки: покинуті пляшки з-під напоїв, недбало викинуті обгортки, що валяються під ногами, поліетиленові пакети, які вітер здійняв в повітря.

Хто ж повинен дбати про чистоту природи? Прибиральники? Двірники?

Та ні! Кожен з нас відповідає за свій рідний дім «екологію».

Тому з 16 по 20 жовтня у нашій школі пройшов тиждень екологічної безпеки. Впродовж цього часу учні ділилися своїми знаннями на екологічних конференціях, готували тематичні стіннівки, фотовиставку та усний журнал, грали в екологічні ігри, переглядали екологічні ролики та відеосюжети, малювали малюнки. Шестикласники висадили на шкільному подвір’ї крокуси, щоб ці квіти навесні могли тішити нас своєю ніжною красою.

У п’ятницю 19 жовтня вестибюль школи перетворився на виставковий майданчик. Тут пройшла виставка поробок з вторинної сировини «Друге життя», на якій учні продемонстрували свої цікаві креативні вироби.

Уся шкільна родина впродовж тижня брала участь у акції «Чисте подвір’я», яка завершилася у суботу великою осінньою толокою.

«Зараз у нас є тільки одна планета, і ми повинні працювати разом, щоб захистити її», сказав Стівен Хокінг. Пам’ятаймо про це!