Середа, 31 жовтня 2018, 00:00

Осіння виїзна педрада

Як добре мати справжніх друзів: високопрофесійних фахівців, людей, залюблених у свою роботу, творчих, креативних і дуже щирих! Друзів, з якими хочеться поділитися своїми  роздумами, ідеями, обговорити спільні проблеми і турботи. Саме таких справжніх друзів і колег має наша школа. Ми не раз приймали їх у себе, а цього разу свої двері гостинно розчинила перед вчителями школа мальовничого і славного  своєю історією селища Ярунь Новоград-Волинського району, що на Житомирщині. Наші вчителі разом з педагогами школи №7 м. Новоград-Волинський взяли участь у засіданні педагогічної ради на тему: "Інноваційні технології - шлях до формування навичок ХХІ ст. через освітній процес". Це був день плідної сумісної праці вчителів Києва, Новограда-Волинського і Яруня - своєрідний майстер-клас з опанування інтерактивних форм і методів роботи,  їх практичне застосування на уроках з різних предметів. Саме освітні  інновації, у поєднанні, безперечно, з  матеріально-технічним забезпеченням допоможуть вчителю впливати на емоційний інтелект дитини, формувати критичне мислення, когнітивну гнучкість, вчитимуть дітей працювати в команді. вміти взаємодіяти, відстоювати власну думку - набувати навичок, які будуть так потрібні їм у майбутньому.

А ще, крім талановитих ярунських учителів. нас закохали в себе такі ж талановиті ярунські діти, їх світлі обличчя. щирість, що світилася в очах, їх дзвінкі голоси, артистизм.
Спасибі вам, друзі, за прекрасний день, проведений у Яруні! Бажаємо вам подальших успіхів і творчої наснаги!  До нових зустрічей і нових спільних справ!