П'ятниця, 22 березня 2019, 00:00

Фестиваль юних дослідників «Совенята»

21 березня відбувся третій Фестиваль юних дослідників «Совенята» філії Наукового учнівського товариства «Мудра Сова».
Його відкрив досвідчений учасник, який виступає з першого фестивалю, учень 6-А класу Стаднійчук Тимофій. Він розповів молодшим школярам про екологію світла. Також Тимофій продемонстрував власноруч сконструйований спектрограф, за допомогою якого можна визначити якість світла різних видів лампочок.
Учень 3-В класу Бодров Євген познайомив дітей з різновидами природніх очищувачів води і показав, як в походних умовах очистити воду з їх допомогою.
Ткач Валерій з цього ж класу розповів про свій досвід облаштування домашнього городу на балконі і вирощування рослин на ньому.
Сестрички Глафіра та Серафима Миловзорові-Сулими з 3- Б класу поділилися своїми дослідженнями цікавого життя сов.
Литвин Вікторія з 4- А класу представила свій проект по дослідженню африканської країни Екваторіальної Гвінеї.
Учениця 3-А класу Копко Дарія захоплюється етнофлористикою. Вона розповіла про символічні рослини українських оберегів.
Завершувала фестиваль команда хлопців 4-В класу. Лісовський Тимофій, Токовий Тимур, Медведенко Назар, Гакаленко Максим, Юхимчук Андрій, Дубовий Тимофій, Чайчевський Дмитро не тільки розповіли про кубик Рубика та схожі головоломки, а й провели змагання на швидкісне складання кубика Рубика.
Дякуємо класним керівникам та батькам учасників за підтримку інтересу своїх вихованців до дослідження навколишнього світу. Можливо, з-поміж учасників нашого фестивалю юних дослідників в майбутньому виросте нобелівський лауреат. Ми у вас віримо, наші «Совенята»!

altalt alt