Понеділок, 22 квітня 2019, 08:07

День цивільного захисту...
Створення безпечного середовища - справа кожного з нас. Саме тому заходи Дня Цивільного захисту охопили всіх учасників освітнього процесу нашої школи. Класні керівники 1-4 класів розпочали навчання з тематичних виховних заходів. Учні 5-11 класів відвідували своїх "сусідів", розповідаючи про надзвичайні ситуації різних типів та правила безпечної поведінки відповідно кожної. Закріпленням теоритичних знань стала загальна евакуація шкільного колективу, що відбулася злагоджено та швидко. Цікавинкою Дня ЦЗ були виставка засобів індивідуального захисту та майстер-класи з надання домедичної допомоги, організаторами якої були вчителі захисту Вітчизни Гаркавченко Оксана Олександрівна та Гордієвський Олексій Тихонович, також учні 10-х та 11-х класів. А завдяки інформаційним повідомленням, які учні та вчителі підготували та розмістили біля своїх класів, ми будемо знати як діяти в умовах будь-якої небезпеки!