Субота, 18 травня 2019, 00:00

ДЕНЬ ШКІЛЬНОЇ РОДИНИ


З самого ранку школа шуміла як вулик, бо у нас наше улюблене свято і тому настрій у всіх був різнокольоровий, як і день… Подій цього дня біло багато і усі дуже цікаві

У  вестибюлі презентували фотовиставку «Наша в об’єктиві» та виставку презентацій класів "УСПІХ ШКОЛИ - УСПІХ КОЖНОГО З НАС".

Асфальт біля школи розфарбували учні 2-х класів, фантазуючи на тему "КАЗКОВА ШКОЛА"... Проекти і вправду були фантастичні!!!!

Захопливим був туристичний квест для 3-4-х класів, у якому найспритнішими виявилися команди 4-Б, 3-А та 4-Г класів, хоча і інші не відставали..))

Дуже цікавою і пізнавальною для учнів 4-х класів стала екскурсія у світ старшої школи: вони познайомилися надзвичайно цікавими і повними загадок кабінетами хімії, фізики, біології, побували у майстернях технічної праці, тирі, подихали творчою атмосферою Ради лідерів, побували у вчительській і кабінеті директора... Але ще однією цікавинкою і несподіванкою екскурсії було те, що екскурсоводами були самі учні-старшокласники, які на правах гостинних господарів знайомилися з цікавими місцями у нашій великій школі...

Футбольний фінал завершив змагання, у яких кращими командами стали команди 8-В та 8-Г класів.

Конкурс команд чирлідінгу вже втретє проводиться у нашій школі і кожного року вони вражають глядачів своїми виступами...
Несподіванками цього разу були виступи збірних команд різних класів, тренери старшокласники в учнів 5-6 класів та участь хлопців у командах... Усі виступи були неймовірні і оригінальні!!!

День шкільної родини завершився великим святковим концертом "ШКІЛЬНІ АКВАРЕЛІ", який став справжнім фейєрверком шкільних талантів... Дякуємо усім учасникам концерту, їхнім керівникам за насолоду, щирість і радість!

Зі святом, дорога шкільна родино!!!

ПРОЦВІТАННЯ ТОБІ!!!

alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt


 
м. Київ
03187, вул. Академіка Заболотного, 6-А
+38(044) 522-39-44, +38(044) 522-39-32
e-mail: sch286@ukr.net
Підписатися на новини

0

Всі права захищено СЗШ №286 м. Київ 2013

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов