Субота, 28 грудня 2019, 11:51

ЩЕ РАЗ ПРО ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПРОСТІР…

Створення єдиного інформаційного простору школи як важливої частини освітнього середовища стало предметом обговорення на засіданні педагогічної ради 26 грудня..

Інформаційний простір школи є важливою складовою партнерської взаємодії усіх учасників освітнього процесу, - зазначила заступник директора з навчально-виховної роботи Півторак Н. В.

Марченко Л. Ю. презентувала платформу «Е-щоденник», яка розкриває широкі можливості для швидкої комунікації з батьками учнів. Чвірова Н. М. розповіла про інструменти, які надають хмарні технології для оптимізації роботи зі шкільною документацією. Вчитель фізики Філатова О. Ю. поділилася досвідом використання Google-форми для поточного контролю якості знань учнів. Вчитель англійської мови Карп’юк М. Ю. ознайомила колег з особливостями використання інтернет-ресурсів «Socrative», «Kahoot» у педагогічній практиці.

Але як же у наближенні свят не загадати бажання на новий рік? Психологічна служба нагадала усім про цю хорошу традицію.

СМІЛИВО МРІЙТЕ І ХАЙ МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ!!!

Світлина від Школа І-ІІІ ступенів 286 Голосіївського району міста Києва.