Четвер, 05 березня 2020, 11:55

МІСЯЧНИК ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

У лютому в нашій школі тривав місячник педагогічної майстерності. Впродовж цього часу було проведено  11 показових уроків (англійської мови - Мосенз І. О., Приступа О. В., Тимощук К. М., біології – Марченко Л. Ю., географії – Гаркавченко  О. О., зарубіжної літератури – Гуцал С. В., літературного читання  – Андрєєва М. А., з української мови  – Новохацька С. В., фізики  – Нечитайло А. В., Філатова О. Ю., фізичної культури – Алтухов О. В.), 2 майстер-класи для вчителів трудового навчання Голосіївської району (Власова Н. М., Перехейда В. П.).

Також  вчителі брали активну участь у Панорамі майстерності, представляючи свій досвід колегам Голосіївського району (Сухенко Л. Ю., Марченко Л. Ю., Гуцал С. В., Андрєєва М. А.). Науково-методичною радою управління освіти Голосіївської районної в місті Києві адміністрації  27 лютого було схвалено 7 методичних розробок вчителів (Алтухова О. В., Власової Н. М., Гаркавченко  О. О., Гуцал С. В., Новохацької С. В., Перехейди В. П., Філатової О. Ю.). Проведені заходи показали, що наші вчителі не тільки добре навчають учнів, а й самі вдосконалються, впроваджують новітні технології у власну педагогічну діяльність.