Середа, 11 березня 2020, 22:11
alt
ДО УВАГИ УЧНІВ ТА ЇХНІХ БАТЬКІВ!
 З метою попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції на території міста Києва, відповідно до статей 28, 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», з 12.03.2020 призупинено освітній процес у закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти усіх типів, форм власності міста Києва. 
Заняття шкільних гуртків та спортивних секцій також призупинено.
Але навчання учнів буде продовжено дистанційно з використанням ресурсу Електронний щоденник

https://atoms.com.ua

та групи класів у соціальних мережах.
Дотримуйтеся правил профілактики і будьте здорові!

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ!!!
Вся інформація про електронні освітні ресурси для учнів та вчителів розміщена на сайті Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка:

http://urok.ippo.kubg.edu.ua

http://www.kievoit.ippo.kubg.edu.ua  та на сайті «Столичний центр відкритої освіти» .

Для педагогів та керівників закладів освіти 12 березня буде проведено вебінар «Організація дистанційного навчання закладом освіти» (автор кандидат педагогічних наук, доцент Воротникова І.П.), відеозапис буде розміщено на порталі ІППО та сайті Департаменту освіти і науки Києва;

для учнів 5-11 класів - вебінар «Як навчатися дистанційно? Відкриті ресурси». Дату проведення буде повідомлено додатково. Відеозапис буде розміщено на порталі ІППО та сайті Департаменту освіти і науки Києва.

До уваги учасників освітнього процесу!
З 16 березня 2020 року телеканалом ТРК «Київ» 2 години ефірного часу буде відведено для проведення телеуроків: 4 телеуроки по 30 хвилин з різних предметів спрямовано першочергово для учнів випускних 9-х та 11-х класів. Слідкуйте за програмою.

У рамках роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка буде організовано та проведено наступні заходи:

Для організації дистанційного навчання учнів 12 березня буде проведено вебінар для педагогів та керівників закладів освіти «Організація дистанційного навчання закладом освіти» (автор кандидат педагогічних наук, доцент Воротникова І.П.), відеозапис буде розміщено на порталі ІППО та ДОН.
Для учнів 5-11 класів буде проведено вебінар «Як навчатися дистанційно? Відкриті ресурси». Відеозапис якого буде розміщено на порталі ІППО та ДОН.
ІППО створено каталог електронних освітніх ресурсів для учнів та вчителів urok.ippo.kubg.edu.ua. Для вчителів, які не мають можливості організувати дистанційне навчання самостійно, буде запропоновано надіслати уроки, матеріали, посилання для розміщення на ресурсі.
Для учнів 5-9 класів на сайті kievoit.ippo.kubg.edu.ua розміщено уроки з курсу інформатики, в тому числі профільного рівня навчання інформатики для 10-11 класів з програмування.
Для вивчення окремих тем з української мови та математики учням 11 класів будуть організовані щотижневі вебінари.
На сайті «Столичний центр відкритої освіти vo.ippo.kubg.edu.ua розміщено відкриті електронні освітні ресурси для дистанційного навчання учнів.
Для педагогів та учнів на сайті ІППО буде створено блог консультацій з впровадження дистанційного навчання.
Усі програми підвищення кваліфікації педагогів будуть здійснюватися за дистанційною формою навчання.

https://don.kyivcity.gov.ua/news/10004.html


Якісні та безкоштовні ресурси для дистанційної освіти:

https://besmart.study/ — онлайн-платформа підготовки до ЗНО. Курси по всіх предметах.

https://prometheus.org.ua/zno/ — перший проект масових відкритих онлайн-курсів в Україні. За посиланням – курси підготовки саме до ЗНО.

https://www.ed-era.com/zno/ - в розробників порталу є чудова добірка курсів саме по підготовці до ЗНО.

https://cutt.ly/FtsrQTt — ютуб-канал вчителя фізики Павла Віктора. Майже півмільйони підписок, майже 20 млн переглядів.

https://ilearn.org.ua/ — Проект дистанційної освіти від «Освіторії».

https://detector.media/…/2020-03-12-na-chas-karantinu-na-k…/ - Телеканал «Київ» покаже телеуроки з 12 предметів: біологія, хімія, українська мова, українська література, історія України, світова історія, географія, фізика, алгебра, геометрія, німецька, англійська мови.

alt 
м. Київ
03187, вул. Академіка Заболотного, 6-А
+38(044) 522-39-44, +38(044) 522-39-32
e-mail: sch286@ukr.net
Підписатися на новини

0

Всі права захищено СЗШ №286 м. Київ 2013

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов