Четвер, 28 травня 2020, 19:08

Останній дзвоник – це завжди особливе свято, а зараз тим більш…
Закінчився навчальний рік, який був тридцятим в історії школи, і став найкоротшим за навчанням у школі і з найдовшим карантином!
Традиційно навчальний рік ми закінчуємо у дружньому колі нашої шкільної родини, яке дає нам усім відчуття нашої єдності і сили, а значить і впевненості… І навіть зараз, коли не маємо можливості, ми все рівно відчуваємо потиск рук друзів, однокласників, вчителів, відчуваємо тепло усмішок навколо і те, що ми, за будь-яких обставин, є частиною великої родини школи 286…
У цей день ми щиро бажаємо нашим дорослим дітям – учням 11-х класів – сміливо рухатися до своєї мрії. МИ ВІРИМО У ВАШУ ЩАСЛИВУ ЗІРКУ І В ВАС!!! ЗМІНЮЙТЕ ЦЕЙ СВІТ НА КРАЩЕ!!!
Ви завжди будете частиною нашої шкільної родини…
Для дев'ятикласників – це своєрідний рубіж, коли потрібно зробити важливий вибір подальшої життєвої траєкторії… Ви бажаємо щиро вам успіхів!
Стрімко закінчився рік для першокласників, вони, дякуючи підтримці свої вчителів і батьків, справилися з усіма завданнями і стали впевненими школярами…
Дуже непросто було усім нам останні місяці, коли ми дистанційно здобували знання і працювали на відстані. Це потребувало неабиякої самоорганізації, самодисципліни і терпіння. Але це було б неможливо, якби не професіоналізм, гнучкість і мудрість наших вчителів. Дорогі наші! Саме ви організовували процес, паралельно посилено опановуючи технології і навчаючись самі, підбадьорювали, надихали, встановлювали порядок, а головне, знаходили усім слова підтримки тоді, коли самі над усе її потребували… Ви – справжні супергерої, які заслуговують за щиру подяку і захоплення!
Окремі слова подяки хочеться сказати нашим батькам… Ви – справжні наші партнери, ми разом з вами справилися з найскладнішими задачами і ще раз переконалися і довели самі собі, що справжня наша суперсила - в єдності і взаємопідтримці…
І тепер ви і ми заслужено отримуємо довго чеканні ЛІТНІ КАНІКУЛИ!!!! Адже тим, хто підтримує, надихає і окрилює також потрібен відпочинок!
ЗІ СВЯТОМ УСІХ!!! БУДЬТЕ ЗДОРОВІ І ЗДІЙСНЕННЯ БАЖАНЬ!!!
ДЗВЕНИ НАШ ШКІЛЬНИЙ ДЗВІНОК!!!

ВІДЕОПРИВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА:  https://www.facebook.com/378611199169945/videos/1176160626081630/

ВІДЕОВІТАННЯ ВІД ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ: https://youtu.be/4FbAzwOKuXc


 
м. Київ
03187, вул. Академіка Заболотного, 6-А
+38(044) 522-39-44, +38(044) 522-39-32
e-mail: sch286@ukr.net
Підписатися на новини

0

Всі права захищено СЗШ №286 м. Київ 2013

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов