Неділя, 23 серпня 2020, 11:30

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Ми готуємося до початку навчального року: закінчуємо ремонтні роботи та створюємо безпечні умови для організації освітнього процесу.
Наступний рік як ніколи потребує наших спільних дій і спільної відповідальності за створення безпечного середовища для здоров’я УСІХ учасників освітнього процесу – учнів та вчителів.
Навчальний рік розпочнеться 1 вересня Святом знань. Святкування буде відбуватися по класах.
1. Вхід до школи для учнів, вчителів/працівників можливий лише у захисній масці або респіраторі (батьки забезпечують наявність захисних масок у дітей).
Для учнів 1-4 класів вхід і пересування у приміщенні школи дозволяється без захисної маски або респіратора.
2. Вхід до школи для учнів буде відбуватися через три входи (відповідно до розподілу класів) з метою відокремлення зон переміщення.
3. Чітко дотримуватися графіка допуску у школу учнів та маршрутів руху учнів для входу у приміщення школи та по коридорах.
4. Замір температури на вході до школи для педагогів і персоналу – обов’язковий (при температурі більше 37,2С та за ознак респіраторного захворювання рекомендовано залишатися вдома). Замір температури на вході до школи для учнів - необов’язковий.
5. До школи не допускаються батьки або супроводжуючі особи, окрім тих, які супроводжують осіб з інвалідністю.
6. Носіння маски/респіраторів є обов’язковим під час переміщення учнів у школі. Під час занять у класі маски можна не використовувати.
7. Обмеження щодо проведення масових заходів у закритих приміщеннях, крім заходів, необхідних для забезпечення функціонування школи.
8. Учні у разі виявлення ознак гострої респіраторної хвороби мають бути ізольовані у спеціально відведеному приміщенні. Обов’язково інформуються батьки (інші законні представники) та приймається узгодження рішення щодо направлення до закладу охорони здоров’я.
При проявах симптомів хвороби, виявлених заздалегідь, включаючи температуру понад 37,2С, кашель або біль у горлі, батьки мають дитину залишити вдома з метою запобігання поширення вірусу. Батьки несуть персональну відповідальність за надання правдивої інформації про стан здоров’я дитини.
9. Обов’язковим є щоденні опитування педагогічними працівниками учнів щодо їхнього самопочуття.
10. Учасникам освітнього процесу обов’язково дотримуватися, респіраторної гігієни (при кашлі та чханні прикривати рот і ніс серветкою або згином ліктя; відразу викидати серветку в контейнер для сміття і обробляти руки антисептиком або мити їх водою з милом), гігієни рук та соціального дистанціювання.
11. Обов’язковим є наявність антисептиків для рук на вході до школи та до усіх приміщень у школі. Місця позначаються яскравими вказівниками.
Основним засобом гігієни рук є миття рук з милом. Використання антисептиків доцільне лише у випадку, коли відсутній доступ до проточної води з милом.
12. В усіх санітарних кімнатах наявні рідке мило, паперові рушники (або електросушарки для рук), туалетний папір.
13. Організувати централізований збір використаних масок та рукавичок з подальшою утилізацією.
14. Обов’язковим є провітрювання не менше 10 хвилин після кожного уроку, очищення та дезінфекція приміщень і поверхонь парт, стільців після закінчення занять.
15. Мінімізувати рух учнів між кабінетами, закріпивши навчальні кабінети за класами.
16. За можливості, заняття з окремих предметів проводити на відкритому повітрі.
17. Після проведення занять прибиральницям проводити в усіх приміщеннях вологе прибирання та дезінфекція усіх поверхонь (поверхонь парт, стільців, дверних ручок, перил, тощо).
18. Не використовувати шкільне приладдя, непридатне для дезінфекції, обмежити використання спільних речей.
19. При рівнях епідемічної небезпеки поширення COVID-19 – “зелений”, “жовтий”, “помаранчевий” – заняття проводяться очно та змішано, при “червоному” рівні заняття проводяться тільки дистанційно.
20. Харчування учнів відбувається тільки за розробленим графіком та дотримання відстані між столами не менш як 1,5 м, а за одним столом має бути не більш ніж 4-х особи.
21. Для учнів 1-4 класів та учнів 5-11-х кл. із числа дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах; дітей з інвалідністю; дітей з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів; дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»; дітей киян – Героїв Небесної Сотні; дітей учасників антитерористичної операції, осіб, яким видано посвідчення бійця-добровольця, який брав участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України; дітей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, харчування організоване шляхом роздачі фасованої харчової продукції, відповідно до Примірного двотижневого меню, що схвалено пунктом 6 протоколу № 56 засідання штабу із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 07.08.2020.
23. Буфет тимчасово працювати не буде.
24. Функціонування питних шкільних фонтанчиків не дозволяється. Питну воду кожна дитина бере з дому в індивідуальних ємностях для рідини або фасовану питну продукцію.
25. Провести інструктажі з охорони здоров’я та дотримання санітарно-гігієнічних норм серед учнів, батьків та вчителів школи щодо запобігання поширення вірусних захворювань. Усім учасникам освітнього процесу чітко дотримуватися вимог безпечної поведінки.
Наступний рік, як ніколи, потребує наших спільних дій і спільної відповідальності за створення безпечного середовища для здоров’я УСІХ учасників освітнього процесу – учнів та вчителів.
Віримо, що ми РАЗОМ створимо безпечний шкільний простір!
А ще важливо пам’ятати, що ПОСМІШКА І ДОБРОЗИЧЛИВІ СТОСУНКИ ЗНАЧНО ПІДВИЩУЮТЬ ОПІРНІСТЬ ОРГАНІЗМУ КОЖНОГО І УСІХ РАЗОМ!!!
БЕЗПЕЧНОГО І ЦІКАВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!
ДО ЗУСТРІЧІ 1 ВЕРЕСНЯ!!!