П'ятниця, 02 жовтня 2020, 00:00

Зоряний Олімп 2020

Традиційно у нашій шкільній родині вшановуються учні-переможці Всеукраїнських предметних олімпіад і інтелектуальних конкурсів, їхні вчителі.
Формат свята був змінений і дати перенесені, але цінності залишилися незмінними і друзі школи, як завжди, з нами!
Щиро радіємо перемогам наших дітей, але найбільшою їхнім здобутком є їхня перемога над власними страхами і невпевненістю, та, як результат, сходження на вершину успіху.
Хай, діти, кожного вершини будуть вищими і перемоги черговими! Віримо у ваші можливості!
Дякуючи такому врожайному на перемоги навчальному року, наша школа вже вчетверте отримала почесну відзнаку ЛІДЕР РОКУ серед закладів освіти Голосіївського району міста Києва.
Щира наша подяка нашим друзям і незмінним спонсорам нашого традиційного свята Інтернет-провайдеру ПАВУТИНА
Павутина Телеком
і особисто директору АРУТЮНЯНУ ОЛЕКСАНДРУ за підтримку талановитої молоді!