Субота, 03 жовтня 2020, 00:00

День Вчителя

Хто такий учитель? Для когось вчитель – це приклад для наслідування, для когось - людина, що є провідником у такий загадковий світ знань, а для когось – уособлення підтримки і натхнення.
Сьогоднішній день присвячений тим людям, які щодня дарують нам частинку себе, передаючи свої знання і життєвий досвід. Тим людям, які «гризуть граніт науки» разом з нами. Тим, хто іноді може посварити, але тільки з тією метою, щоб зробити нас кращими і довершеними. Сьогоднішнє свято – день вчителя. Але це не просто професійне свято – це день, коли ми висловлюємо вдячність нашим педагогам за той величезний вклад, що вони роблять в наше життя.
Немає чіткого визначення професії «вчитель». Адже вчитель це і психолог, і диктор, і оратор, і художник, і організатор, і просто той, хто допоможе тобі у будь якому випадку. Саме вчитель дає нам отой квиток у майбутнє, і завдяки йому ми набуваємо важливі навички, які в подальшому стануть незамінними. Скільки терпіння і сил він витрачає на те, що зробити з недбалих і неслухняних дітей розумних і вдячних особистостей.
І сьогодні ми просто хочемо сказати вам величезне дякую за те, що любите нас незважаючи ні на що. За те, що присвячуєте себе цій непростій роботі, присвячуєте себе учням. Дякуємо за увагу до кожного, за вашу теплу посмішку, за вашу мудрість, щирість і оптимізм. Ви – найкращі люди в нашому житті і ми завжди будемо із теплотою згадувати ваші уроки і настанови!
alt alt
alt alt

 
м. Київ
03187, вул. Академіка Заболотного, 6-А
+38(044) 522-39-44, +38(044) 522-39-32
e-mail: sch286@ukr.net
Підписатися на новини

0

Всі права захищено СЗШ №286 м. Київ 2013

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов