Субота, 19 грудня 2020, 00:00

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дорога шкільна родино! Щиро вітаємо усіх вас зі святом! Хай святий Миколай завжди буде в вашому домі і чарівна мить радує й надихає!
У цей день усі – і дорослі, і діти – чекають на подарунки, загадують бажання і вірять у те, що вони здійсняться… і цьому обов’язково сприятиме святий Миколай!!!!
Але кожен з нас може стати помічниками святого Миколая і непомітно, але, головне, щиро робити добрі справи рідним, близьким людям і тим, хто так потребує підтримки і допомоги, укріплення віри у світло і добро…
Саме такими були усі, хто долучився до благодійності, і зібрали кошти для великої родини, у якій виховується 16 дітей, і яка вже давно стала нашими добрими друзями. Представники Ради лідерів напередодні свята відправили усі зібрані кошти мамі Юлії з найкращими побажаннями усій родині до новорічних свят!
Дякуємо благодійникам, які знайшли можливість привітати і наших діток з цим дивовижним святом!
Ой, хто, хто Миколая любить,
Ой, хто, хто Миколаю служить,
Тому святий Миколай,
На всяк час помагай,
Миколай!
Сьогодні свято, яке всіх нас робить кращими!