П'ятниця, 08 січня 2021, 16:30
До уваги учнів та їхніх батьків!
У період з 08 до 25 січня 2021 року школа буде працювати у дистанційному форматі. Об’єднавши наші зусилля і діючи чітко, а головне разом, ми з вами злагодженорозпочнемо освітній процес у ІІ семестрі і організовано будемо працювати протягом цього часу.
РЕЖИМ РОБОТИ ШКОЛИ
у період обмежувальних протиепідемічних заходів
з 08 до 25 січня 2021 року
відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) №194 від 15.12.2020
- з 25.12.2020 по 10.01.2021 – зимові канікули
- 11 січня 2021 року – початок навчальних занять у ІІ семестрі
-Уроки будуть проводитися згідно з чинним розкладом, як у І семестрі. Перші уроки під час дистанційного навчання у 1-11-х класах розпочинатимуться о 9.30 і далі будуть проводитися згідно затвердженого розкладу.
-Вчителі самостійно визначають режим проведення окремих навчальних занять (синхронний – у режимі реального часу або асинхронний – у зручний для учнів та вчителя час). При цьому не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою школи, організовується у синхронному режимі – онлайн (решта занять в асинхронному режимі). Урок з використанням технологій дистанційного навчання триватиме не більше 30 хвилин.
-Усі навчальні матеріали, завдання до уроків, посилання на відео-уроки надаються учням на освітньому ресурсі «Єдина школа» (для 1-4-х класів) та на освітній платформі Google ClassRoom (для 5-11-х класів), до яких усі учні за допомогою класних керівників попередньо вже підключені. Усі інструкції щодо формату проведення уроку, завдання для самостійної роботи та терміни їх виконання будуть надаватися вчителями.
-Інформація про проведення онлайн-уроків для учнів 1-11-х класів кожного наступного навчального тижня буде знаходитися у Google-таблиці, яка розміщується на сайті школи та на сторінці школи у Facebook.
-Облік навчальних досягнень учнів проводиться через ресурс Електронний щоденник, доступ до якого мають усі діти і батьки учнів.

-Практичні психологи будуть проводити (за потреби) індивідуальні та групові консультації для батьків учнів. Звернення до практичного психолога через сторінку у Facebook https://www.facebook.com/elena.shpundra(Шпундра О.В.) або через електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .education (Васильєва Н.В.)

-Визначити електронну пошту школи: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та месенджер на офіційній сторінці школи у Facebook каналами для зв’язку учасників освітнього процесу з адміністрацією школи.
Дорогі діти! Пам’ятайте, що період дистанційного навчання – це не канікули, тому виконуйте завдання щодня і не відкладайте їх на потім.
Бажаємо усім доброго здоров’я!
Ми віримо, що скоро усі разом зустрінемося у нашій школі!