Вчителі

Ірина Вікторівна Погребняк,

голова МО,

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії,

учитель - методист, 2002,

лауреат міського 

етапу конкурсу "Вчитель року - 2001",

"Відмінник освіти України", 2003,

викладає за ПРД "Росток"

465

Ірина Миколаївна Шабатіна,

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії,

учитель-методист, 2017,

лауреат міського 

етапу конкурсу "Вчитель року - 2010",

викладає за ПРД "Росток"

alt

Галина Дмитрівна Федькович,

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії,

учитель-методист,2018,

викладає за ПРД "Росток"

alt

Діна Григорівна Базилюк,

вчитель початкових класів,

спеціаліст перої категорії

alt

Юлія Вікторівна Бідюк,

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії,

учитель - методист, 2012

27

Людмила Анатоліївна Вернидуб,

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії,

викладає за ПРД "Росток"

13

Людмила Василівна Вівдич,

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії,

учитель-методист,2018,

викладає за ПРД "Росток"

_9

Оксана Степанівна Гах,

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії

066-

Марина Вікторівна Марченко,

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії

0007

Світлана Володимирівна Новохацька,

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії,

учитель - методист, 2015



alt

Жукова Олена Леонідівна,

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії,

учитель - методист, 2007

alt

Комарчук Олена Володимирівна,

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії



alt

Лічманенко Христина Олександрівна,

вчитель початкових класів,

спеціаліст другої категорії

учасник районного

етапу конкурсу "Вчитель року - 2018",

відзнака в номінації «Педагогічна надія»

http://morozova-x.blogspot.com/

alt

Мосенко Наталія Іванівна,

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії,

старший учитель,2017


alt

Бондаренко Ніна Володимирівна,

вчитель початкових класів,

спеціаліст другої категорії

Лазаревич Юлія Михайлівна,

вчитель початкових класів,

спеціаліст другої категорії

Марина Анатоліївна Андрєєва,

вчитель початкових класів,

спеціаліст другої категорії

80

Лариса Семенівна Дехтяренко,

спеціаліст вищої категорії,

вихователь групи

продовженого дня

alt

Дивіза Марія Василівна,

спеціаліст,

вихователь групи продовженого дня



 
500

Людмила Михайлівна Зобова,

учитель музичного мистецтва,

спеціаліст,

старший вчитель, 2009

501

Микола Іванович Назаренко,

керівник гуртка,

спеціаліст,

Заслужений артист України

alt

Романенко Ольга Олександрівна,

вчитель хореографії,

спеціаліст другої категорії

alt

Назаренко Марія Миколаївна,

вчитель хореографії,

спеціаліст

Вікторія Анатоліївна Шерстюк,

учитель художньої культури,

спеціаліст вищої категорії,

учитель - методист, 2013, 

лауреат міського етапу

конкурсу "Вчитель року - 2008",

"Вчитель року - 2013" 

99

Ольга Вікторівна Пішук,

учитель художньої культури,

спеціаліст вищої категорії,

учитель - методист, 2008

alt

Алексєєва Ганна Миколаївна,

учитель музичного мистецтва,

спеціаліст вищої категорії,

старший учитель, 1999

alt

Дем’яненко Лора Василівна,

учитель образотворчого мистецтва,

спеціаліст вищої категорії,

учитель-методист,2016


 
400

Наталія Миколаївна Власова,

учитель трудового навчання,

спеціаліст вищої категорії,

учитель - методист, 2015,

переможець районного етапу

конкурсу "Вчитель року - 2007",

"Вчитель року - 2010"


401

Валентина Петрівна Перехейда,

учитель трудового навчання,

спеціаліст вищої категорії,

учитель - методист, 2015,

лауреат міського етапу

конкурсу "Вчитель року - 2010"

 
alt

Алтухов Олег Володимирович,

голова МО,

вчитель фізичної культури,

спеціаліст вищої категорії,

вчитель - методист,2014

301

Тетяна Іванівна Вербицька,

вчитель фізичної культури,

спеціаліст вищої категорії,

старший учитель, 2014

призер районного

етапу конкурсу "Вчитель року - 2018"


302

Оксана Василівна Литовченко,

вчитель фізичної культури та ЛФК,

спеціаліст першої категорії

alt

Болгар Майя Анатоліївна,

вчитель фізичної культури,

спеціаліст вищої категорії,

старший учитель, 2018

alt

Бондаренко Костянтин Петрович,

вчитель фізичної культури,

спеціаліст першої категорії

Потапчук Павло Сергійович,

вчитель фізичної культури,

спеціаліст другої категорії


 
07

Олена Дем'янівна Терещук,

вчитель англійської мови,

голова МО,

спеціаліст вищої категорії,

учитель - методист, 2014 

0--7

Ірина Олегівна Мосенз,

вчитель англійської мови,

спеціаліст першої категорії

077-0

Юлія Борисівна Корженевська,

вчитель англійської мови,

спеціаліст вищої категорії,

курси "Intel. Навчання для майбутнього"

0--78

Марія Юріївна Карпюк,

вчитель англійської мови,

спеціаліст другої категорії

Катерина Миколаївна Тимощук,

вчитель англійської мови,

спеціаліст другої категорії

alt

Берензон Олена Миколаївна,

вчитель англійської мови,

спеціаліст другої категорії

alt

Алтухова Тетяна Петрівна,

вчитель англійської мови,

спеціаліст першої категорії

Печеніцина Наталія Едуардівна,

вчитель англійської мови,

спеціаліст

alt

Жарка Надія Юріївна ,

вчитель англійської мови,

спеціаліст


 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3
м. Київ
03187, вул. Академіка Заболотного, 6-А
+38(044) 522-39-44, +38(044) 522-39-32
e-mail: sch286@ukr.net
Підписатися на новини

0

Всі права захищено СЗШ №286 м. Київ 2013

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов