м. Київ, 03187

вул. Академіка Заболотного, 6-А

+38(044) 522-39-44

+38(044) 522-39-31

+38(044) 522-39-32

sch286@ukr.net

м. Київ, 03187

вул. А. Заболотного, 6А

+38(044) 522-39-44

+38(044) 522-39-31

+38(044) 522-39-32

sch286@ukr.net

Команда

Людмила Юріївна Марченко
Людмила Юріївна Марченко
Директор школи
  • вчитель біології;
  • спеціаліст вищої категорії;
  • старший учитель, 2010;
  • "Відмінник освіти України", 2016.
Наталія Іванівна Дубина
Наталія Іванівна Дубина
Заступник директора з навчально-виховної роботи
  • вчитель української мови та літератури;
  • спеціаліст вищої категорії;
  • учитель - методист, 2008.
Ніна Миколаївна Чвірова, заступник директора з навчально-виховної роботи
Ніна Миколаївна Чвірова
Заступник директора з навчально-виховної роботи
  • вчитель інформатики;
  • спеціаліст вищої категорії;
  • учитель - методист, 2006.
Наталія Василівна Півторак
Наталія Василівна Півторак
Заступник директора з науково-методичної роботи
  • вчитель основ здоров'я;
  • спеціаліст вищої категорії;
  • старший учитель, 2013;
  • лауреат міського етапу конкурсу "Вчитель року - 2008".
Сергій Дмитрович Коломієць
Сергій Дмитрович Коломієць
Заступник директора з виховної роботи
  • вчитель математики;
  • спеціаліст вищої категорії;
  • старший учитель, 2013;
  • "Відмінник освіти України", 2003.
Віра Василівна Артеменко
Віра Василівна Артеменко
Педагог-організатор
  • вчитель образотворчого мистецтва,
  • спеціаліст.
Галина Василівна Подолян
Галина Василівна Подолян
Заступник директора з господарської роботи
Надія Олександрівна Белінська
Педагог-організатор
Лора Василівна Дем'яненко
Лора Василівна Дем'яненко
Соціальний педагог
  • спеціаліст вищої категорії.
Олена Степанівна Степанчук
Олена Степанівна Степанчук
Практичний психолог
  • спеціаліст.
Вікторія Ерієвна Берестова
Практичний психолог
  • спеціаліст.
Людмила Вікторівна Бугакова
Людмила Вікторівна Бугакова
Вчитель математики
  • голова МО;
  • спеціаліст вищої категорії;
  • вчитель-методист, 2007;
  • "Відмінник освіти України", 1997.
Сергій Дмитрович Коломієць
Сергій Дмитрович Коломієць
Вчитель математики
  • спеціаліст вищої категорії;
  • старший учитель, 2013;
  • "Відмінник освіти України", 2003;
  • заступник директора з виховної роботи.
Людмила Григорівна Панченко
Людмила Григорівна Панченко
Вчитель математики
  • спеціаліст вищої категорії;
  • старший вчитель, 2008.
Олена Іванівна Чиж
Олена Іванівна Чиж
Вчитель математики
  • спеціаліст вищої категорії.
Ніла Василівна Слободенюк
Ніла Василівна Слободенюк
Вчитель математики
  • спеціаліст першої категорії;
  • старший вчитель, 2022.
Алла Гаврилівна Коваленко
Алла Гаврилівна Коваленко
Вчитель математики
  • спеціаліст другої категорії.
Ольга Михайлівна Шевчик
Ольга Михайлівна Шевчик
Вчитель математики
  • спеціаліст.
Ніна Миколаївна Чвірова, заступник директора з навчально-виховної роботи
Ніна Миколаївна Чвірова
Вчитель інформатики
  • заступник директора;
  • з навчально-виховної роботи;
  • спеціаліст вищої категорії;
  • вчитель-методист, 2006.
Ольга Василівна Литвин
Ольга Василівна Литвин
Вчитель інформатики
  • спеціаліст вищої категорії,
  • вчитель-методист, 2022.
Олег Петрович Круць
Вчитель інформатики
  • спеціаліст.
Валентина Григорівна Кравченко
Валентина Григорівна Кравченко
Вчитель інформатики
  • спеціаліст.
Катерина Миколаївна Коломієць
Катерина Миколаївна Коломієць
Вчитель української мови та літератури
  • голова МО;
  • спеціаліст вищої категорії;
  • вчитель-методист, 2009.
Ганна Антонівна Мартич
Ганна Антонівна Мартич
Вчитель української мови та літератури
  • спеціаліст вищої категорії;
  • вчитель-методист, 2007;
  • переможець районного етапу;
  • конкурсу "Вчитель року - 2001".
Наталія Іванівна Дубина
Наталія Іванівна Дубина
Вчитель української мови та літератури
  • заступник директора з навчально-виховної роботи;
  • спеціаліст вищої категорії;
  • вчитель-методист, 2008.
Валентина Степанівна Комаренко
Валентина Степанівна Комаренко
Вчитель української мови та літератури
  • спеціаліст вищої категорії;
  • вчитель-методист, 2018.
Олена Геннадіївна Шуракова
Олена Геннадіївна Шуракова
Вчитель української мови і літератури
  • спеціаліст вищої категорії;
  • вчитель-методист, 2022.
Ганна Іванівна Таніч
Вчитель української мови і літератури
  • спеціаліст другої категорії.
Ольга Вікторівна Пішук
Ольга Вікторівна Пішук
Вчитель зарубіжної літератури
  • голова МО;
  • спеціаліст вищої категорії;
  • вчитель-методист, 2008;
  • переможець районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року - 2011" у номінації "Світова література".
Вікторія Анатоліївна Шерстюк
Вікторія Анатоліївна Шерстюк
Вчитель зарубіжної літератури
  • спеціаліст вищої категорії;
  • вчитель-методист, 2013;
  • лауреат міського етапу конкурсу "Вчитель року - 2008";
  • "Вчитель року - 2013".
Світлана Василівна Гуцал
Світлана Василівна Гуцал
Вчитель зарубіжної літератури
  • спеціаліст вищої категорії;
  • вчитель-методист, 2010.
Олена Юріївна Філатова
Олена Юріївна Філатова
Вчитель фізики
  • голова МО;
  • спеціаліст вищої категорії;
  • вчитель-методист, 2015;
  • переможець міського етапу конкурсу "Вчитель року - 2009";
  • курси "Intel.Навчання для майбутнього".
Людмила Юріївна Марченко
Людмила Юріївна Марченко
Вчитель біології
  • директор школи;
  • спеціаліст вищої категорії;
  • старший учитель, 2010;
  • "Відмінник освіти України", 2016.
Анатолій Петрович Клименко
Анатолій Петрович Клименко
Вчитель біології та основ здоров'я
  • спеціаліст вищої категорії.
Наталія Василівна Півторак
Наталія Василівна Півторак
Вчитель основ здоров'я
  • заступник директора з науково - методичної роботи;
  • спеціаліст вищої категорії;
  • старший вчитель, 2013;
  • лауреат міського етапу конкурсу "Вчитель року - 2008".
Людмила Юріївна Сухенко
Людмила Юріївна Сухенко
Вчитель біології
  • спеціаліст вищої категорії;
  • старший вчитель, 2015.
Сергій Костянтинович Утвенко
Сергій Костянтинович Утвенко
Вчитель географії
  • спеціаліст вищої категорії;
  • старший вчитель, 2017.
Оксана Олександрівна Гаркавченко
Оксана Олександрівна Гаркавченко
Вчитель географії
  • спеціаліст вищої категорії;
  • вчитель-методист, 2003;
  • переможець Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року - 2003";
  • "Відмінник освіти України", 2008.
Раїса Прокофіївна Плотнікова
Раїса Прокофіївна Плотнікова
Вчитель хімії
  • спеціаліст вищої категорії;
  • старший вчитель, 2001;
  • "Відмінник освіти України", 1996.
Алла Володимирівна Нечитайло
Алла Володимирівна Нечитайло
Вчитель фізики
  • спеціаліст вищої категорії.
Лілія Іванівна Полюхович
Лілія Іванівна Полюхович
Вчитель хімії
  • бакалавр.
Олена Юріївна Філатова
Тетяна Борисівна Березовенко
Вчитель історії
  • голова МО;
  • спеціаліст вищої категорії;
  • вчитель - методист, 2004;
  • "Відмінник освіти України", 2009.
Віктор Іванович Ковальчук
Віктор Іванович Ковальчук
Вчитель історії
  • асистент вчителя інклюзивного класу;
  • спеціаліст першої категорії.
Олена Сергіївна Бельченко
Олена Сергіївна Бельченко
Вчитель історії та права
  • спеціаліст вищої категорії;
  • вчитель-методист, 2022.
Людмила Іванівна Пулим
Людмила Іванівна Пулим
Вчитель історії
  • спеціаліст першої категорії.
Олена Дем'янівна Терещук
Олена Дем'янівна Терещук
Вчитель англійської мови
  • голова МО;
  • спеціаліст вищої категорії;
  • вчитель-методист, 2014.
Наталія Вікторівна Рафальська
Наталія Вікторівна Рафальська
Вчитель англійської мови
  • спеціаліст вищої категорії;
  • старший вчитель;
  • переможець І (І місце) та ІІ (ІІ місце) етапах Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року - 2016" в номінації "Англійська мова".
Олена Дем'янівна Терещук
Ірина Олегівна Мосенз
Вчитель англійської мови
  • спеціаліст вищої категорії.
Тетяна Петрівна Весельська
Тетяна Петрівна Весельська
Вчитель англійської мови
  • спеціаліст вищої категорії.
Вчитель англійської мови
Наталія Борисівна Діброва
Вчитель англійської мови
  • спеціаліст вищої категорії;
  • старший вчитель, 2022.
Марія Юріївна Карп'юк
Марія Юріївна Карп'юк
Вчитель англійської мови
  • спеціаліст першої категорії.
Тетяна Петрівна Алтухова
Тетяна Петрівна Алтухова
Вчитель англійської мови
  • спеціаліст першої категорії.
Катерина Миколаївна Тимощук
Катерина Миколаївна Тимощук
Вчитель англійської мови
  • спеціаліст першої категорії.
Олена Миколаївна Берензон
Олена Миколаївна Берензон
Вчитель англійської мови
  • спеціаліст другої категорії.
Оксана Вікторівна Бондаренко
Оксана Вікторівна Бондаренко
Вчитель англійської мови
  • спеціаліст другої категорії.
Лілія Анатоліївна Гах
Лілія Анатоліївна Гах
Вчитель англійської мови
  • спеціаліст.
Павло Ярославович Пішта
Павло Ярославович Пішта
Вчитель англійської мови
  • спеціаліст.
Костянтин Петрович Бондаренко
Костянтин Петрович Бондаренко
Вчитель фізичної культури
  • голова МО;
  • спеціаліст вищої категорії;
  • старший вчитель, 2019.
Олег Володимирович Алтухов
Олег Володимирович Алтухов
Вчитель фізичної культури
  • спеціаліст вищої категорії;
  • вчитель-методист, 2014.
Тетяна Іванівна Вербицька
Тетяна Іванівна Вербицька
Вчитель фізичної культури
  • спеціаліст вищої категорії;
  • вчитель-методист, 2019;
  • призер районного етапу конкурсу «Вчитель року-2018».
Оксана Василівна Литовченко
Оксана Василівна Литовченко
Вчитель фізичної культури та ЛФК
  • спеціаліст вищої категорії.
Майя Анатоліївна Болгар
Майя Анатоліївна Болгар
Вчитель фізичної культури
  • спеціаліст вищої категорії;
  • старший вчитель, 2018.
Павло Сергійович Потапчук
Павло Сергійович Потапчук
Вчитель фізичної культури
  • спеціаліст першої категорії.
Андрій Анатолійович Пивоваров
Вчитель фізичної культури
  • спеціаліст другої категорії.
Сергій Олександрович Соколов
Сергій Олександрович Соколов
Вчитель курсу "Захист України"
  • спеціаліст.
Тетяна Юріївна Крамаренко
Вчитель курсу "Захист України"
  • спеціаліст.
Наталія Миколаївна Власова
Наталія Миколаївна Власова
Вчитель трудового навчання
  • спеціаліст вищої категорії;
  • вчитель-методист, 2015;
  • переможець районного етапу конкурсу "Вчитель року - 2007";
  • "Вчитель року - 2010".
Валентина Петрівна Перехейда
Валентина Петрівна Перехейда
Вчитель трудового навчання
  • спеціаліст вищої категорії;
  • вчитель-методист, 2015;
  • лауреат міського етапу конкурсу "Вчитель року - 2010".
Лора Василівна Дем'яненко
Лора Василівна Дем’яненко
Вчитель образотворчого мистецтва
  • спеціаліст вищої категорії;
  • вчитель-методист, 2016.
Ганна Миколаївна Алексєєва
Ганна Миколаївна Алексєєва
Вчитель музичного мистецтва
  • асистент вчителя інклюзивного класу;
  • спеціаліст вищої категорії;
  • старший вчитель, 1999.
Людмила Михайлівна Зобова
Вчитель музичного мистецтва
  • спеціаліст;
  • старший вчитель.
Віра Василівна Артеменко
Віра Василівна Артеменко
Вчитель образотворчого мистецтва
  • педагог-організатор;
  • бібліотекар;
  • спеціаліст.
Ольга Вікторівна Пішук
Ольга Вікторівна Пішук
Вчитель мистецтва
  • спеціаліст вищої категорії;
  • вчитель-методист, 2008.
Вікторія Анатоліївна Шерстюк
Вікторія Анатоліївна Шерстюк
Вчитель мистецтва
  • спеціаліст вищої категорії;
  • вчитель-методист, 2013;
  • лауреат міського етапу конкурсу "Вчитель року - 2008";
  • "Вчитель року - 2013".
Марія Миколаївна Назаренко
Марія Миколаївна Назаренко
Вчитель хореографії
  • спеціаліст другої категорії.
Ольга Олександрівна Романенко
Ольга Олександрівна Романенко
Вчитель хореографії
  • асистент вчителя інклюзивного класу;
  • спеціаліст першої категорії.
Наталія Олександрівна Назаренко
Наталія Олександрівна Назаренко
Керівник гуртка
Микола Іванович Назаренко
Микола Іванович Назаренко
Керівник гуртка
  • Заслужений артист України.
Оленка Іванівна Мельничу
Олена Іванівна Мельничук
Вчитель початкових класів
  • голова МО;
  • спеціаліст вищої категорії;
  • "старший вчитель", 2017.
Ірина Вікторівна Погребняк
Ірина Вікторівна Погребняк
Вчитель початкових класів
  • спеціаліст вищої категорії;
  • вчитель-методист, 2002;
  • лауреат міського  етапу конкурсу "Вчитель року - 2001";
  • "Відмінник освіти України", 2003.
Ірина Миколаївна Шабатіна
Ірина Миколаївна Шабатіна
Вчитель початкових класів
  • спеціаліст вищої категорії;
  • вчитель-методист, 2017;
  • лауреат міського етапу конкурсу "Вчитель року - 2010".
Діна Григорівна Базилюк
Діна Григорівна Базилюк
Вчитель початкових класів
  • спеціаліст вищої категорії.
Юлія Вікторівна Бідюк
Юлія Вікторівна Бідюк
Вчитель початкових класів
  • спеціаліст вищої категорії;
  • вчитель-методист, 2012.
Людмила Анатоліївна Вернидуб
Людмила Анатоліївна Вернидуб
Вчитель початкових класів
  • спеціаліст вищої категорії.
Людмила Василівна Вівдич
Людмила Василівна Вівдич
Вчитель початкових класів
  • спеціаліст вищої категорії;
  • вчитель-методист, 2018.
Оксана Степанівна Гах
Оксана Степанівна Гах
Вчитель початкових класів
  • спеціаліст вищої категорії.
Марина Вікторівна Марченко
Марина Вікторівна Марченко
Вчитель початкових класів
  • спеціаліст вищої категорії.
Світлана Володимирівна Новохацька
Світлана Володимирівна Новохацька
Вчитель початкових класів
  • спеціаліст вищої категорії;
  • вчитель-методист, 2015.
Олена Леонідівна Жукова
Олена Леонідівна Жукова
Вчитель початкових класів
  • спеціаліст вищої категорії;
  • вчитель-методист, 2007.
Олена Володимирівна Комарчук
Олена Володимирівна Комарчук
Вчитель початкових класів
  • спеціаліст вищої категорії;
  • старший вчитель, 2019.
Христина Олександрівна Лічманенко
Христина Олександрівна Лічманенко
Вчитель початкових класів
  • спеціаліст першої категорії;
  • учасник районного етапу конкурсу "Вчитель року - 2016" (відзнака в номінації «Педагогічна надія»);
  • "Вчитель року - 2018" (грамота за активну участь).
Ніна Володимирівна Бондаренко
Ніна Володимирівна Бондаренко
Вчитель початкових класів
  • спеціаліст першої категорії.
Марина Анатоліївна Андрєєва
Марина Анатоліївна Андрєєва
Вчитель початкових класів
  • спеціаліст першої категорії;
  • старший вчитель, 2020.
Вікторія Анатоліївна Рудник
Вікторія Анатоліївна Рудник
Вчитель початкових класів
  • спеціаліст другої категорії.
Галина Дмитрівна Федькович
Галина Дмитрівна Федькович
Вчитель початкових класів
  • спеціаліст вищої категорії;
  • вчитель-методист.
Ганна Миколаївна Алексєєва
Ганна Миколаївна Алексєєва
Асистент вчителя інклюзивного класу
  • вчитель музичного мистецтва;
  • спеціаліст вищої категорії;
  • старший вчитель, 1999.
Віктор Іванович Ковальчук
Віктор Іванович Ковальчук
Асистент вчителя інклюзивного класу
  • вчитель історії;
  • спеціаліст першої категорії.
Наталія Сергіївна Денисова
Наталія Сергіївна Денисова
Асистент вчителя інклюзивного класу
  • вчитель інформатики.
Наталія Василівна Хомин
Наталія Василівна Хомин
Асистент вчителя інклюзивного класу
  • бібліотекар.
Ірина Петрівна Цвіркун
Ірина Петрівна Цвіркун
Асистент вчителя інклюзивного класу
Ольга Олександрівна Бойко
Ольга Олександрівна Бойко
Асистент вчителя інклюзивного класу
Світлана Сергіївна Давидова
Світлана Сергіївна Давидова
Асистент вчителя інклюзивного класу
Галина Миколаївна Лєвіна
Галина Миколаївна Лєвіна
Асистент вчителя інклюзивного класу
Марія Анатоліївна Стаднійчук
Марія Анатоліївна Стаднійчук
Асистент вчителя інклюзивного класу
Ольга Олександрівна Романенко
Ольга Олександрівна Романенко
Асистент вчителя інклюзивного класу
  • вчитель хореографії;
  • спеціаліст першої категорії.
Тетяна Василівна Гуляс
Асистент вчителя інклюзивного класу
Валентина Андріївна Омельченко
Валентина Андріївна Омельченко
Завідуюча бібліотекою
Катерина Вікторівна Плисенко
Катерина Вікторівна Плисенко
Медична сестра
Світлана Олегівна Енгстрем
Секретар
Віра Василівна Артеменко
Віра Василівна Артеменко
Бібліотекар
  • вчитель образотворчого мистецтва;
  • педагог-організатор;
  • спеціаліст.