м. Київ, 03187

вул. Академіка Заболотного, 6-А

+38(044) 522-39-44

+38(044) 522-39-31

+38(044) 522-39-32

sch286@ukr.net

м. Київ, 03187

вул. А. Заболотного, 6А

+38(044) 522-39-44

+38(044) 522-39-31

+38(044) 522-39-32

sch286@ukr.net

Гуртки, спортивні секції

Гуртки та спортивні секції, які працюють в школі

"Народний художній колектив" ансамбль танцю "Вербиченька"

“Народний художній колектив” ансамбль танцю “Вербиченька”

Керівники:

  • Заслужений артист України Микола Іванович Назаренко
  • Наталія Олександрівна Назаренко
  • Марія Миколаївна Назаренко
Театр слова "Інкрустації"

Театр слова “Інкрустації”

Керівник:

  • Катерина Миколаївна Коломієць
Гуртки "Юний стрілець", "Влучний стрілець"

Гуртки “Юний стрілець”, “Влучний стрілець”

Керівник:

  • Соколов Сергій Олександрович
Секції баскетболу

Секція баскетболу

Керівник:

  • Бондаренко Костянтин Петрович
Секція з юніорболу

Секція з юніорболу

Керівник:

  • Болгар Майя Анатоліївна
Гурток початкового технічного моделювання

Гурток початкового технічного моделювання

Керівник:

  • Валентина Петрівна Перехейда
Секція карате кіокушинкай

Секція карате кіокушинкай

Керівник:

  • Костянтин Павлович Магар
Секція волейболу

Секція волейболу

Керівник:

  • Утвенко Сергій Костянтинович
Секція з біатлону та лижних гонок від КДЮСШ №15

Секція з біатлону та лижних гонок від КДЮСШ №15

Керівник:

  • Свистюла Микола Олександрович
  • Іщук Володимир Михайлович
Секція лікувальної фізкультури

Секція лікувальної фізкультури

Керівник:

  • Литовченко Оксана Василівна
Секція настільного тенісу

Секція настільного тенісу

Керівник:

  • Потапчук Павло Сергійович
Курси іноземних мов ПП "Центр Розвитку Європи"

Курси іноземних мов ПП “Центр Розвитку Європи”

Керівник:

  • Чумак Юлія Вікторівна
  • Мері
  • Містер Грег
  • Резніченко Христина Іванівна
  • Своєволіна Ліана Сергіївна
  • Коханівська Яна Анатоліївна
Гурток "Hip-Hop" від ГО "Асоціація молоді та спорту", танцювальний центр "Сузір'я"

Гурток “Hip-Hop” від ГО “Асоціація молоді та спорту”, танцювальний центр “Сузір’я”

Керівник:

  • Манесик Наталія Ігорівна
  • Куніцький Віталій Вікторович
  • Шадрін Дмитро Сергійович
Гурток бальних танців

Гурток бальних танців

Керівник:

  • Макода Світлана Леонідівна
Гурток робототехніки

Гурток робототехніки

Керівник:

  • Панченко Юрій Анатолійович
Гурток "Шахи"

Гурток “Шахи”

Керівник:

  • Скуратовський Ілля Петрович