м. Київ, 03187

вул. Академіка Заболотного, 6-А

+38(044) 522-39-44

+38(044) 522-39-31

+38(044) 522-39-32

sch286@ukr.net

м. Київ, 03187

вул. А. Заболотного, 6А

+38(044) 522-39-44

+38(044) 522-39-31

+38(044) 522-39-32

sch286@ukr.net

Розклад гуртків

Розклад роботи гуртків та спортивних секцій у 2021-2022 н.р.

Понеділок


з/п

Назва гуртка,

спортивної секції

ПІП

керівника

Час

проведення

Місце
проведення

1

"Народний художній колектив" ансабль танцю "Вербиченька"

Назаренко Микола Іванович

Назаренко Натілія Олександрівна

14:30 – 19:30

15:30 – 19:30

балетний зал №1,

актовий 

балетний зал №2

2

Театр слова "Інкрустації"

Коломієць Катерина Миколаївна

15:20 – 17:20

каб. 204

3

Секція лікувальної фізкультури

Литовченко Оксана Василівна

17:00 – 19:00

каб. 110, ЛФК

4

Секція баскетболу

Бондаренко Костянтин Петрович

15:20 – 19:20

спортивний зал №1

5

Секція волейболу

Утвенко Сергій Констянтинович

15:20 – 17:20

спортивний зал №2

6

Гурток початкового  технічного моделювання від БДЮТ

Перехейда Валентина Петрівна

14:20 – 16:20 

каб. 111

Powered By WP Table Builder

Вівторок


з/п

Назва гуртка,

спортивної секції

ПІП

керівника

Час

проведення

Місце
проведення

1

«Народний художній колектив» ансамбль  танцю «Вербиченька»

Назаренко Микола Іванович

14:30 – 19:30

балетний зал №1

2

Театр слова "Інкрустації"

Коломієць Катерина Миколаївна

15:20 – 17:20

каб. 204

3

Гурток географічного краєзнавства

Гаркавченко Оксана Олександрівна

15:30 – 17:30

каб. 221

4

Секція настільного тенісу

Потапчук Павло Сергійович

15:20 – 17:20

спортивний зал № 2

5

Гурток географічного краєзнавства

Гаркавченко Оксана Олександрівна

15:30 – 17:30

каб. 221

6

Секція юніорболу

Болгар Майя Анатоліївна

15:20 – 17:20

спортивний зал № 1

7

Гурток бальних танців

Макода Світлана Леонідівна

15:30 – 17:30

дзеркальний зал

8

Секція шахів

Скуратовський Ілля Петрович

14:30 - 16:30

каб. 224

9

Гурток початкового  технічного моделювання від БДЮТ

Перехейда Валентина Петрівна

15:20 – 17:20

каб. 111

Powered By WP Table Builder

Середа


з/п

Назва гуртка,

спортивної секції

ПІП

керівника

Час

проведення

Місце
проведення

1

«Народний художній колектив» ансамбль  танцю «Вербиченька»

Назаренко Микола Іванович

15:30 – 19:30

балетний зал №1,

2

Секція баскетболу

Бондаренко Костянтин Петрович

15:20 – 19:20

спортивний зал  № 1

3

Секція волейболу

Утвенко Сергій Костянтинович

15:20 – 17:20

спортивний зал № 2

4

Секції зі стрільби «Юний стрілець»

«Влучний стрілець»

Соколов Сергій Олександрович

15:20 – 19:20

тир

5

Гурток початкового  технічного моделювання від БДЮТ

Перехейда Валентина Петрівна

15:20 – 17:20

каб. 111

Powered By WP Table Builder

Четвер


з/п

Назва гуртка,

спортивної секції

ПІП

керівника

Час

проведення

Місце
проведення

1

«Народний художній колектив» ансамбль  танцю «Вербиченька»

Назаренко Микола Іванович

14:30 – 19:30

балетний зал №1

2


Театр слова «Інкрустації»

Коломієць Катерина Миколаївна

15:20 – 17:20

каб. 204

3

Секція лікувальної  фізкультури

Литовченко Оксана Василівна

17:00 – 19:00

каб. 110, ЛФК

4

Секція настільного тенісу

Потапчук Павло Сергійович

15:20 – 17:20

спортивний зал № 2

5

Секція юніорболу

Болгар Майя Анатоліївна

15:20 – 17:20

спортивний зал № 1

6

Гурток бальних танців

Макода Світлана Леонідівна

15:30 – 17:30

дзеркальний зал

7

Секція шахів

Скуратовський Ілля Петрович

14:30 - 16:30

каб. 224

8

Гурток початкового  технічного моделювання від БДЮТ

Перехейда Валентина Петрівна

15:20 – 17:20

каб. 111

Powered By WP Table Builder

П'ятниця


з/п

Назва гуртка,

спортивної секції

ПІП

керівника

Час

проведення

Місце
проведення

1

«Народний художній колектив» ансамбль  танцю «Вербиченька»

Назаренко Наталія Олександрівна

Назаренко Микола Іванович

15:30 – 19:30

14:30 – 19:30

балетний зал №2

балетний зал №1

актовий зал

2


Секція баскетболу

Бондаренко Костянтин Петрович

15:20 – 19:20

спортивний зал  № 1

3

Гурток географічного краєзнавства

Гаркавченко Оксана Олександрівна

15:30 – 17:30

каб. 221

4

Секції зі стрільби «Юний стрілець»

«Влучний стрілець»

Соколов Сергій Олександрович

15:20 – 19:20

тир

Powered By WP Table Builder

Субота


з/п

Назва гуртка,

спортивної секції

ПІП

керівника

Час

проведення

Місце
проведення

1

«Народний художній колектив» ансамбль  танцю «Вербиченька»

Назаренко Микола Іванович

11:00 – 15:00

актовий зал

Powered By WP Table Builder