![Свято нашої родини – ЗОЛОТИЙ ОЛІМП](https://school286.org.ua/wp-content/uploads/svyato-nashoi-rodyny-zolotyjj-olimp-900x600.webp)
Країна, яка не розвиває науку, перетворюється на колонію.
Нобелівський лауреат Фредерік Жоліо-Кюрі.
16 років поспіль у нашій школі відзначається особливе свято нашої родини – ЗОЛОТИЙ ОЛІМП. Свято, коли ми відзначаємо переможців Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та інших інтелектуальних змагань. Вшановуємо на святі також і вчителів, які підтримують та надихають своїх учнів.
Якісна освіта – це питання безпеки нашої нації та запорука справжньої свободи кожного. Саме це усвідомлюють наші гості, справжні друзі нашої школи, які є меценатами, і тим виявляють своє бажання всіляко підтримувати юних інтелектуалів.
![Свято нашої родини – ЗОЛОТИЙ ОЛІМП](https://school286.org.ua/wp-content/uploads/svyato-nashoi-rodyny-zolotyjj-olimp-1-995x600.webp)
![Свято нашої родини – ЗОЛОТИЙ ОЛІМП](https://school286.org.ua/wp-content/uploads/svyato-nashoi-rodyny-zolotyjj-olimp-2-1024x600.webp)
Щиро дякуємо Арутюняну Олександру, директору Інтернет-оператор Павутина , за багаторічну підтримку наших переможців міських конкурсів і нагородження їх цінними подарунками. Слід зазначити, що компанія ТОВ «ПАВУТИНА. НЕТ» є провайдером і забезпечує безкоштовно якісним Інтернетом наш заклад освіти з 2009 року.
Висловлюємо вдячність також Вадим Марценко, багаторічному другу нашої школи, за таку важливу для нас участь у підтримці учнів-переможців.
![Свято нашої родини – ЗОЛОТИЙ ОЛІМП](https://school286.org.ua/wp-content/uploads/svyato-nashoi-rodyny-zolotyjj-olimp-3-901x600.webp)
![Свято нашої родини – ЗОЛОТИЙ ОЛІМП](https://school286.org.ua/wp-content/uploads/svyato-nashoi-rodyny-zolotyjj-olimp-4-900x600.webp)
Сподіваємося, що це свято мотивує кожного з присутніх більше працювати над собою, над власним розвитком і страхом і вже наступного року підкорити свій Олімп.
Дякуємо за фото Григорій Півторак