![Зустріч з членами екіпажу Української антарктичної станції "Академік Вернадський"](https://school286.org.ua/wp-content/uploads/zustrich-z-chlenamy-ekipazhu-ukrainskoi-antarktychnoi-stancii-akademik-vernadskyjj-1-600x600.webp)
Сьогодні учні нашої школи зустрілися з членами екіпажу Української антарктичної станції “Академік Вернадський”. Дослідники розповіли історію заснування та відкриття станції. Діти із захопленням слухали цікаві історії з життя полярників, секрети тваринного світу Антарктиди. Наші науковці отримали в подарунок малюнки, творчі роботи дітей. Цікаві факти про життя на полюсі ще довго будуть обговорювати наші учні, а позитивні емоції, радісні обличчя, приємне спілкування зробили сьогоднішній день незвичайним.